Zebrano Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Zebrano mobilya koltuk takımı modelleri şıklığın ve zerafetin bir arada bulunduğu en özel tasarımları bulunduğuruyor. Firma ürettiği özel ürünler ve kendine has tasarımlar ile müşterileri tarafından taktir ediliyor. Şıklık ve lüxün bir arada bulunduğu bir çok koltuk takımı modelini Zebrano Mobilyada bulabilirsiniz.

Zebrano mobilya koltuk modelleri 2018
Zebrano mobilya koltuk modelleri 2018

Zebrano Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Zebrano Mobilyada oturma grubu ve salon koltuk takımı modeli olarak bir çok farklı alternatif bulunuyor. Lüks koltuk takımı modelleri aynı zamanda konforuylada dikkat çekiyor. İtalyan tarzını anımsatan koltuk takımlarında avangard ve modern koltuk modelleri bulunuyor. Ayrıca firmada bulunan köşe koltuk takımlarıda oldukça beğeniliyor.

Zebrano mobilya avangard koltuk takımı
Zebrano mobilya avangard koltuk takımı

Zebrano Mobilya Koltuk Takımı Fiyatları

Zebrano Mobilya modelleri lüks tasarımı, şıklığı ve konforu bir arada bulunduruyor. Koltuk takımlarıda bu kaliteye göre oldukça uygun. Firmada bir çok farklı koltuk modeli bulunuyor ve fiyatları modele ve tarza göre değişiklik gösteriyor. Ortalama Zebrano Koltuk takımı fiyatı 6-7 bin lira civarında değişiyor. Firma sık sık kampanyalar yapıyor.

Zebrano müşterilerine ücretsiz iç mimar desteği sunuyor. Firma ürettiği mobilya modellerinde istediğiniz boyuta göre değişimlerde gerçekleştirebiliyor. Zebrano mobilya 2018 modelleriylede şimdiden herkesi hayran bırakıyor. Yurt içi yurt dışı bir çok yerde Zebrano mobilya mağazalarına ulaşabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız birbirinden güzel koltuk takımı modellerini inceleyip, merak ettiğiniz soruları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

 

 

Ev Dekorasyon Dünyası

Zebrano mobilya koltuk modelleri 2018
Zebrano mobilya koltuk modelleri 2018

2 Comments

Leave a Reply
  1. Merhaba Hanene,

    Zebrano mobilya yatak odası modelleriyle ilgili bir yazı henüz yazmadık. Kısa süre içerisinde fiyat araştırması yapıp, konu hakkında detaylı bilgi sitemizden duyuracağız.

    Hoşçakalın

  2. Yeni evleneceğim için eşim zebrano mobilyayı çok beğendi en güzel modelleri seçtim inşallah eşim de çok beğenir. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.