Yatak Odalarınıza Çok Yakışacak 35 Halı Modeli

Yatak odalarınızı modernizme ulaştırmanız için mutlaka doğru halı seçimi yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde yatak odalarınız sıkıcı, durağan bir hava içerisinde olabilir. Yatak odaları çiftler için oldukça önemli ve bir o kadarda özeldir. Bu yüzden yatak odasında kullanılacak yatak odası takımların yanı sıra yatak odası halı modelleri de ayrı bir önem arz eden durumdur. Eğer ki yatak odanız büyükse daha büyük ebatlarda yatak odası halıları tercih edilebilir. Fakat yatak odanız dar ve küçükse o zaman halı modellerine göz atarken küçük ebatlarda ki olanları seçmeye gayret edin. Bu sayede yatak odanızı daha konforlu ve şık bir zerafet içerisinde tutmanız mümkün olacak. Yatak Odası halı modelleri neler ve hangi türden halılar kullanmanız gerekiyor işte ayrıntıları..

yeşil yatak odası halı modeli
yeşil yatak odası halı modeli

Çizgili ve Renkli Yatak Odası Halısı

Yatak odam standart görüntünün dışına çıksın diyorsanız o halde çizgili ve renkli olanları tercih ediniz. Baktığımız da son dönemde bu tür tarza sahip olan halılar çok fazla fenomen halini aldı. Herkesin yatak odalarında artık hem çizgili hem de renkli olan yatak odası halıları kullanılmaya başlandı. Odanızın duvarlarını eskitme görüntüsüne dönüştürüp zemininde ise bu tarz halıyı kullanmanız mümkündür. Bu sayede aradığınız daha eskitme yatak odası görünüme ulaşmış olursunuz.

Yatak odası halısı
Yatak odası halısı

2018 Yatak Odası Halı Modelleri

2018 halı trend modellerinde pastel tonda renkler ve krem rengi ön plana çıkıyor. Son yıllarda üçlü yatak odası modelleri en fazla talep gören ürünlerdendi. Bu sezon onun yerine tek yatağın önüne gelen modeller daha ön plana çıkıyor.

Mavi yatak odası halı modeli
Mavi yatak odası halı modeli

Yatak Odası Halı Fiyatları

Yatak odası halı fiyatlarını belirleyici bir çok etmen bulunuyor. Üçlü yatak odası halı fiyatları 150 liradan başlayıp 2,000 liraya kadar çıkabiliyor. Tek halı modelleride 120 tlden başlayıp 3500 tlye göre boyut ve markaya göre değişiklik gösteriyor.

yatak odası halı modelleri ve fiyatları
yatak odası halı modelleri ve fiyatları

Yuvarlak Yatak Odası Halı Modelleri

Yuvarlak oval halı modelleri salon ve yatak odalarında çok fazla kullanılmaya başlandı. Yemek masasının altında yada yatak odasının orta bölümünde bulunan boş alanda oldukça şık duran oval halı modelleri evinizin dekorasyonunda düşünmelisiniz.

oval yatak odası halısı
oval yatak odası halısı

Tüm Zemini Kaplayan Halı

Geniş bir yatak odanız varsa yatak odanızı ferah ve daha geniş gösterebilmek adına tüm zemini kaplayan halılar kullanabilir. Fakat böyle bir halı kullanacaksanız koyu olmasını engellemeniz gerekir. Daha ferah renklere sahip olmasını sağlayın. Bu yüzden tüm zemini kaplayan halıları açık renklerden seçmeniz sizin adınıza daha doğru bir hareket olacaktır.

 

2018 yılına damgasını vuracak en güzel 35 yatak odası halı modelinden oluşan bir galeri hazırladık.

modern yatak odası beyaz halı modeli
modern yatak odası beyaz halı modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.