Vivense koltuk takımlarıyla salonunuzu şekillendirin

Zaman değişiyor, koltuk takımları değişiyor. Vivense mobilya her sene olduğu gibi bu sene de koltuk takımı modelleriyle büyük farklılık sunuyor. Modern tarzda görmeye alışkın olduğumuz Vivense koltuk takımları bu sene de yine aynı şekilde karşımızda. Köşe takımlarıyla, yemek odalarıyla birleştiğinde daha da şık duran koltuk takımları toplu alımlarda daha uygun fiyatlara gelebiliyor. Vivense’in köşe koltuk takımlarının normal koltuk takımlarından daha çok tercih edildiği aşikar ama alan problemi yaşayanlar için köşe takımlarının aynı tarz aynı modelde olan koltuk takımlarını tercih edebilmesi için bu sene Vivense kolları sıvamış. 

Koltuk takımlarında tercih yapmak epey zordur. Renkler, modeller derken bir çok kıstasın çıktığı koltuk takımlarında evin en güzel kısmı için tercih yaptığınızdan epey zorluk çekebilirsiniz. Vivense firma olarak bunu da düşünerek mağazasına gittiğinizde özellikle müşteri temsilcileri bu konuda sizin için yardımcı olmakta. 

Vivense koltuk takımı modellerinde ilk gözünüze çarpan model Manchester koltuk takımı olacaktır. Adından da anlayacağınız üzere chester tarzıyla öne çıkan model 3250 TL ile satışa sunulmuş. Manchester koltuk tamının modeli fiyat olarak göze aldığınızda oldukça makul gelecektir. 2018 dekorasyon renklerini de üzerinde barındıran model firmanın en çok satılan modeller arasında. 

 

Vivense mobilya’da bir çok farklı koltuk modelleri bulunuyor. Oldukça zarif tasarımların olduğu firmada dilediğiniz mobilya tarzınıda bulabilirsiniz. Vivense mobilya koltuk takımı fiyataları modele göre değişiklik gösteriyor. Dilerseniz sadece bir üçlü koltuğu yada berjeride satın alabilirsiniz. Vivense mobilya internet üzerinden online satış yapan bir firmadır. Vivense mobilyanın Ankara, İstanbul ve İzmir’de mobilya mağazalarıda bulunuyor. Ortalama bir koltuk takımı 4000 lira civarında modele göre artış ve azalış gösterilebiliyor.

 

Vivense’de koltuk takımı modellerinde oldukça çeşit var. Zarif tasarımları ve uygun fiyatlarıyla Vivense ülkemizin bir çok bölümünde hizmet veriyor. Fiyatlarının modellere göre farklılık sunduğu Vivense’de 3000 liraya da koltuk takımı alabileceğiniz gibi 7-8 bin liraya da koltuk takımı edinebiliyorsunuz. Ankara, İzmir ve İstanbul gibi bir çok şehirde hizmet veren Vivense müşterilerini bekliyor. Sizde evinizde farklı bir koltuk takımı modeli görmek isterseniz Vivense mağazalarını düşünmeden ziyaret edebilirsiniz. 

 

Vivense koltuk takımı modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.