Vestiyer modelleri

Evlerde yıllardan beri en fonksiyonel kullandığımız araçların başında gelir vestiyer modelleri. Özellikle son yıllarda kullanımı daha da artmıştır. Kışın eve girdiğimizde üstümüzdeki ağırlıklardan kurtulmamızı sağlayan, eve girer girmez karşımıza çıkan mobilya modeli olan vestiyer modellerinin mutlaka dekorasyonumuza uygun olması gerekmektedir.

2018 Vestiyer modellerinde öne çıkmış olan modern vestiyer modellerinde genellikle balon kapaklı Vestiyer modelleri görebilirsiniz. 2018 yılında daha da öne çıkan ceviz mobilya modelleri de vestiyer modasını etkilemiştir. Eğer ceviz bir dekor oluşturduysanız vestiyer modelinizi de ceviz bir vestiyer seçerek dekorasyonunuzu taçlandırabilirsiniz. 2018 ceviz vestiyer modellerinde genellikle kahverengi beyaz tonlarında bulabilirsiniz.

Vestiyer modellerinde karar vermeniz gereken bir diğer nokta ise fayda bakımından ne istediğinizdir. Depolama olarak daha çok eşya mı almasını istersiniz yoksa dekoratif olarak daha şık olmasını mı ? Öncelikle istediğiniz vestiyer modelinde bunun cevabını mutlaka bulmalısınız.

Vestiyer modellerinde uzun ömürlü bir vestiyer istiyorsanız mutlaka mdf ile yapılmış vestiyer modellerini tercih etmelisiniz. Mdf ile aldığınız vestiyerler maddi olarak sizi biraz daha yoracak olsa da yıllar boyunca sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz. Maddi olarak daha uygun bir vestiyer modeli düşünüyorsanız suntalam ile yapılan Vestiyer modellerini de tercih edebilirsiniz.

Vestiyerler özellikle kapı giriş bölümüne yerleştirilmekte. İçine çanta, mont, ayakkabı vb. bir çok şey koyabileceğimiz Vestiyer modelleri kapıya en yakın kısımda olması kesinlikle büyük bir avantaj olacaktır. Bazı vestiyerlerde yapı gardrop şeklinde dizayn edilmektedir. Bu tür bir vestiyeriniz varsa mutlaka askılık kullanmanız şart olacaktır.

Sizin için 2018 vestiyer modellerini listeledik. Galerimize göz gezdirebilirsiniz…

 

Trend vestiyer modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

2018 vestiyer modelleri
2018 vestiyer modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.