Trend tv ünitesi modelleri Abc mobilya

Abc mobilya modern mobilya modelleriyle son yıllarda büyük yükseliş yaşamıştır. Hem yemek odası modellerinin hem de yatak odası modellerinin bu kadar tutulmasıyla yükselen firma aynı başarıyı Tv ünitesi modelleriyle de yakalamak istemiş ve bunda da oldukça başarılı olmuştur. 

en güzel tv ünitesi modelleri abc
en güzel tv ünitesi modelleri abc

Abc mobilya yemek odası yine modern tv ünitesi modelleriyle tamamlıyor. Ev dekorasyonuna en uygun olan tarz olan modern tarzlar yine tv ünitelerinde de karşımıza çıkıyor. Beyaz ve ceviz renklerinin en klas tonlarını seçen firma ürünlerinde önce kaliteye sonra şıklığa önem veriyor diyebiliriz. 

Abc mobilya modern tv ünitesi modelleri

En çok tercih edilen modellerinin başında ise yine yemek odası modellerinde olduğu gibi Event tv ünitesi modeli geliyor. Hem renk hem de kalite olarak yüksek standartlarda olan Event tv ünitesi fiyatı ise 2.477. Şıklığını ve kalitesini düşünürsek fiyat olarak oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. 

abc mobilya event tv ünitesi
abc mobilya event tv ünitesi

Adrian tv ünitesi modeli ise Event modeline göre renk olarak farklı. Yine Adrian yemek odası modeliyle alındığında uyumlu olacak olan model beyaz ve altın tonlarında renkleriyle bir çok farklı yemek odası modeline de uyum sağlaması açısından oldukça avantajlı olacaktır. Adrian tv ünitesi fiyatı ise 1.828 ₺.

Abc mobilya Country tv ünitesi modelleri

abc country tv ünitesi modeli
abc country tv ünitesi modeli

Country dediğimizde her zaman aklımıza İngiliz esintisi ve sade şıklık gelir. Abc mobilyada da country’de Ashley yatak odasında bu unsurları görebilirsiniz. Beyaz ve kahverenginin birleştiği country tv ünitesi modelinde en büyük avantaj ise fiyatı. Hem şık hem de uygun fiyatta olan Ashley tv ünitesi 1.183 ₺.

Sizin için en şık Abc mobilya  tv ünitesi modellerini sıraladık. Galerimizi gezerek inceleyebilirsiniz. 

2018 abc tv ünitesi modelleri
2018 abc tv ünitesi modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.