Trend İkea gardırop modelleri

İkea yıllar boyunca mobilya alanında hizmet vermiş en iyi firmalar arasında diyebiliriz. Her ürünü ile trendi yakalayan İkea bu sene de gardırop modelleriyle gönüllere taht kurmuş durumda. Pax ve Plat Gardırop sistemi olarak ayrılabilen gardırop modelleriyle değişik sistemleri size sunan firma bu ürünlerin detaylarını da bizimle paylaşmış. 

İkea tarzı ve görünüşü ile bir çok yapı mağazasına taş çıkarmış denilebilir. Renklerinin sadeliği, şıklığı, kolay ulaşılabilirliği  ile firma mobilya sektöründe müşterilerine alternatif bir kapı açıyor denilebilir. 

İkea Pax gardırop modelleri 

 

Pax gardırop sisteminin sırrı aslında tamamiyle kolay düzenlenebilir olmasında. İçinin bütün özelliklerini gardırobun kapağını ve dahi çekmecelerin boyutunu istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Bunu sitede bulunan dolapları ince hesaplar yaparak yapıp aldıktan sonra da birleştirerek yapıyorsunuz. Fiyatları ise 490 TL’den başlayıp kat be kat yükseliyor. 

İkea Platsa gardırop modelleri

ikea platsa gardırop modelleri
ikea platsa gardırop modelleri

 

Platsa dolap sistemleri yine sizin istediğiniz şekilde kurgulanmış ancak burada ölçü ve boy çeşitleri az olduğundan daha standart bölmeleri tercih etmek durumundasınız. Renk olarak bütün renklerin beyaz olması da bir dezavantaj diyebiliriz. Bunun dışında fiyatları ise 1400 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir. 

İkea Hazır gardırop modelleri

ikea hazır gardırop modelleri
ikea hazır gardırop modelleri

Geçici olarak gardırop arıyorsanız ve uygun fiyatlı istiyorsanız Hazır gardırop modelleri tam size göre. 400 liradan başlayan fiyatları ve kaliteli duruşu ile İkea hazır gardıroplar bütün müşterilerin ilk tercihleri arasında. Ren olarak ağırlıkla beyaz olarak satılan gardıroplar ise sadeliği ile çok beğeniliyor. 

Sizin için birbirinden güzel İkea gardırop modellerini hazırladığımız galerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

beyaz ikea gardırop modelleri
beyaz ikea gardırop modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.