Trend çocuk odası halı modelleri

çocuk odası halı modelleri
çocuk odası halı modelleri

Çocukların odası çok çabuk şekilde kirlenebiliyor. Bu yüzden çocuğunuz için bir halı tercihi yaparken mutlaka dikkatli olmanızda yarar var. Aksi takdirde halıların kirlenerek size zorluk çıkarması kaçınılmaz olacaktır. Çocuk odalarında kesinlikle çocuklarınızın kirletme ihtimalini gözden kaçırmayarak koyu renklerde ki halıları kullanmaya özen gösterin. Açık renge sahip olan halılar kirli hemen belli eder. Bu durumda sürekli olarak temizlik yapmanıza neden olur. Çocuk odalarında kullanabileceğiniz alternatif oldukça fazladır. Çocuk odası modelleri şu şekildedir.

Çocuk Odalarına Püsküllü Halılar

bebek odası halı modelleri
bebek odası halı modelleri

Çocuk odalarının son derece şık bir duruş sergilenmesine yardımcı olur. Odanın sevimli olmasını istiyorsnız o halde püsküllü halıları tercih etmeye başlayabilirsiniz. Çocuk odalarında severek kullanacağınız püsküllü halılar odayı daha şirin bir konuma sürüklemiş olacak. Ayriyetten her ne kadar çocuğunuz halıların üzerine dökmüş yahut kirletmiş olsa bile çok fazla dikkat çekmemiş olacaktır.

bebek odası pofuduk halı modelleri
bebek odası pofuduk halı modelleri

Çocuk odası için zemin kaplamalar

Çocuğunuzun hasta olma ihtimaline karşı yapabileceğiniz en iyi çözüm yollarından bir diğeri ise zemin kaplama olacak. Bu sayede soğuk havaya karşı da önleminizi en güzel şekilde almış olursunuz. Tüm bunların neticesinde odanın daha düzenli durmasını sağlayacaktır. Diğer odalar kadar çocuğunuzun sürekli olarak vakit geçireceği kendi odasının da dekoratif özelliklere sahip olması gerekir. Üstelik tüm bunlar içinde cebinizden tonlarca para harcamamış olursunuz. Şık bir çocuk odası yaratırsınız.

 

Antibakteriyel çocuk odası halı modelleri

antibakteriyel halı modelleri
antibakteriyel halı modelleri

Çocuklar için özellikle odalarında hijyen oldukça önemlidir. Her şartta odanızın hijyenik ve şık olması gerekmektedir. Antibakteriyel halılar çocuklarınızın mikroplardan uzak durmasını sağlar. Çocukların zeminle çok fazla ilişkili olduğunu düşünürsek alacağınız model mutlaka antibakteriyel halı modeli olmalıdır. 

Sizin için en güzel çocuk odası halı modellerini sıraladık. Galerimizi inceleyebilirsiniz.

2018 çocuk odası halı modelleri
2018 çocuk odası halı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.