Trend ceviz yatak odası modelleri

Ceviz mobilya yıllar öncesinden beri tutulmuş ve çok sevilmiş tarzların başında gelir. Kahverengi ve siyah tonlarının birleştiği ceviz mobilyalar gerek yemek odalarında gerekse yatak odalarında tercih edilmekte. Sadece salon ve yatak değil bunun dışında mutfakta, banyolarda da tercih edilebiliyor.

Ceviz yatak odası modellerinde ilk aklımıza gelen markalardan birisi İstikbal olabilir. İstikbal yıllardan beri ceviz mobilya piyasasına yön vermiş birbirinden farklı bir çok model ortaya çıkarmıştır. Paula yatak odası ya da Lima yatak odası modeliyle İstikbal ceviz yatak odalarına göz gezdirebilirsiniz.

Buna ek olarak yıllardan beridir mobilya sektörünün marka olarak başında gelen İstikbal’i örnek verebiliriz. Ceviz yatak odalarında bir çok marka içinde en çok tercih edilen modelleri üreten Bellona ayrıca fiyatlarıyla da diğer markalara örnek olacak cinsten. Buna örnek olarak Liona yatak odası modelini gösterebiliriz. Kahverengi tasarımı ve beyaz tonlarıyla daha şık duran Liona fiyat olarak da çoğu bütçeyi sarsmayacak fiyatlarda üretiliyor. Bir diğer Bellona ceviz yatak odası modeli olan Vienza yatak odası hem aynalı olması hem de komodin ve şifonyer modelinin şıklığıyla dikkat çekmekte.

Bir diğer ceviz yatak odası örneğinde ise Vivense modellerini inceleyebilirsiniz. Daha modern ve daha trend olan modelleri ve farklı ürünleriyle 2018 yılında özellikle öne çıkan Vivense yatak odaları yine çok tercih edileceğe benziyor.  Modern, Premium ve ekonomik olarak yatak odalarını sınıflandıran Vivense her tarza hitap etmekte.

Ceviz yatak odası almak istiyorsanız bütün markaları iyi inceleyip size en uygun olanı alabilirsiniz. Sizin için birbirinden farklı ceviz yatak odası modellerini sıraladık ;

Trend ceviz yatak odası modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

2018 ceviz yatak odası modelleri
2018 ceviz yatak odası modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.