Salon perde modelleri

Hayatımızı geçirdiğimiz mekanların düzeni ve tasarımı çok önemlidir. Bu düzeni içerisinde yer alan perdelerde tasarımın parçasıdır. Hem yaşam alanlarının pencerelerini görsel açıdan iyi gösterir hem de ışık ve ısı dengesi için önemli rol oynar. Bu yüzdendir ki perde seçimlerimiz ısı, ışık ve takılacak yerin metre karesi gibi özelliklere göre seçilmelidir. Güneş almayan ve küçük pencerelere sahip alanlarda biraz daha pastel tonlar ve küçük perdeler kullanılarak penceredeki ışık ve ısı dengesini kullanışlı hale getirebilirsiniz. Eviniz için güzel bir perde seçmek için bu özellikleri göz önüne alarak alabilirsiniz. Evlerin en önemli ve büyük alanları olan salonlar için bulunan özel perde çeşitleri de büyük ilgi görmektedir. Sizde evinizin salonu için Salon perde modelleri ne göz atabilirsiniz. Kadınlar tarafından salon düzeni çok önemlidir, salonun özel ve güzel gözükmesini sağlayan en önemli aksesuarlardan birisi de perdelerdir.

 

2018 Salon Perde Modelleri

Salonlar evlerin en dikkat çekici olan alanlarıdır. Salon dekorasyonunda ise perde seçimi oldukça önemlidir. 2018 salon perde modellerinde bir çok farklı model ve tasarım bulunuyor. Özellikle fon perde modelleri 2018 yılında en fazla tercih edilecek modellerden.

Stor Perde Modelleri

Sürekli perde asmak ve yıkamaktan bıkanlar için en ideal çözüm Stor perde. Ayrıca geleneksel tül tasarımları olan stor perdelerle şık ve güzel görünüm yakalayabilirsiniz. Evinizi karanlık göstermeyen, kullanımı kolay ve şık stor perdelerle yaşam alanınıza renk katabilirsiniz. Size ve takmak istediğiniz yere uygun stor perde çeşitleri için stor perde modellerine göz atabilirsiniz. Stor perde temizleme ve kolay kullanım kolaylığı sağladığı için tercih seçenekleriniz arasına koyabilirsiniz. Stor perde için pencerelerinizin ölçüsünü alarak size uygun çeşit seçerek fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Ayrıca hem rekabet hem de teknolojinin sayesinde gün geçtikçe stor perde çeşitleri artmaktadır. Bunun en önemli çeşitlerinden olan kendi kendini temizleyen stor perde, aldığı ışıkla kendi kendini temizleyen bu stor perde, perde yıkamayı sevmeyenlerin tercihi.  Bu stor perdeler üzerinde leke tutmama özelliği ile çocuklu bayanlar için ideal

Jaluzi Perde Modelleri

Hem kullanım kolaylığı hem de fonksiyonel olması sebebiyle tercihiniz Jaluzi perde olabilir. Jaluzinin maliyeti diğer perdelere göre daha uygundur. Sizde yaşam alanınız için bir Jaluzi perde için jaluzi perde modellerine göz atabilirsiniz.

Jaluzi ana ve ara renk seçenekleri yanı sıra ahşap görünümlü çeşitleri de bulunmaktadır.  Alüminyum jaluzi 16-25-50 mm slayt genişliği olan ahşap görünümlü, mermere desenli, perfore seçenekleri bulunmaktadır. Jaluzi çeşitleri ve üzerinde delikleri olan perfore jaluzi perde adı verilen jaluzi perde çeşitleri de bulunmaktadır.

Pencere kasası tercihi ile yapılan çalışmalarda 25 mm, tavan uygulamalarında 50 mm bant genişliği tercihi yapabilirsiniz.  Pencerenize uygun ölçülerle, dilediğiniz bant genişliğinde jaluzi perde alabilirsiniz.

Trend salon perde modelleri 2018

2018 salon perde modelleri
2018 salon perde modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.