Salon duvar kağıdı modelleri

Salonlarda son yıllarda oldukça moda olan duvar kağıdı modelleriyle kendinize özgü bir salon yapma şansınız mümkün. Desenli, desensiz ya da renkli duvar kağıtlarıyla mobilya modellerinize uygun bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. En büyük avantajı ise boyama sorununu ortadan kaldırması.

Renkli salon duvar kağıdı modelleri

Son yıllarda artık bir çok salonda duvar kağıdı görebilirsiniz. Renkli duvar kağıtları genelde modern tasarımlarda kullanılır. Renkli duvar kağıtları ise sadece tek bir duvarda kullanılmakta. Bir duvar oldukça renkliyken diğer duvarlarda da ona benzer renkler kullanılarak uyum sağlanabilir.

Boyanabilir salon duvar kağıdı modelleri

Salon duvar kağıtlarında en çok çeşidi olan duvar kağıtlarından biri boyanabilir duvar kağıtları. Duvarın şekilli görünmesiyle birlikte salonunuzda ayrı bir hava oluşturabilirsiniz. Hem şekilli hem de kabartmalı bir çok çeşidi bulunan boyanabilir duvar kağıdı modelleri istediğiniz şekilde kolayca boyayabileceğiniz ya da isteğe göre sizin tasarım oluşturabileceğiniz duvar kağıdı modelidir.

Boyanabilmesi dışında en önemli özelliği ise uzun ömürlü olması. Duvar kağıtları bilindiği gibi halk arasında kısa ömürlü ve dayanıksız olarak bilinir ancak günümüzde duvar kağıdı konusunda bir çok firma kendini geliştirmiş durumda. Bunun yanı sıra fiyat olarak da boyaya göre daha uygun duvar kağıtlarına rastlama şansınız oldukça mümkün.

Dekoratif salon duvar kağıtları

Dekoratif duvar kağıtları genellikle filmlerde televizyonlarda hep imrendiğimiz duvar kağıtları arasındadır. Ancak günümüzde dekoratif duvar kağıtlarının elde edilmesi oldukça kolaydır. Hatta istediğiniz resmi duvar kağıdı olarak kullanmanız da mümkün. Dekoratif duvar kağıtlarında genellikle bir duvara doğa, sanat ya da bir çok farklı tarzda duvar kağıdı bulmanız mümkün.

En güzel salon duvar kağıdı modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

2018 salon duvar kağıtları
2018 salon duvar kağıtları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.