Parke modelleri

Parkeler evlerin en önemli parçalarından biridir. 2018 yılına girerken parke modellerinde her zamanki gibi çeşit ve renk olarak artış olduğunu görebilirsiniz. Günümüzde artık dekorasyonunu ince eleyip sık dokuyanlar için her odaya farklı parke de söz konusu olabiliyor. Parke modelleri alırken pek çok özellik gözünüze çarpacaktır. Bunlardan tabii ki sizin ihtiyacınıza en uygun olanını tercih etmelisiniz. Günümüzde en çok dikkat çeken ve tutulan parke özellikleri renkleri ve su geçirmezliği su geçirmezliği olmalıdır.

2018 Parke Renkleri

2018 ev dekorasyonuna baktığınızda tercih edilecek pek çok renk vardır. Ev dekorasyonunda seçenek olarak bulabileceğiniz çeşit mutlaka parke renklerindedir. Ev dekorasyonunuzda en güzel ve en uyumlu rengi tercih etmeniz gerekiyor. Örneğin ; koyu renk bir mobilyanız varsa mutlaka ama mutlaka parke renkleriniz açık olmalıdır. Böylece mobilyanız kendini daha çok dikkat edebilir ve dekorasyonunuz daha şık olabilir.

Parke seçimi için özellikler

Parke modellerine baktığınızda birbirinden şık ve farklı çeşitler bulabilirsiniz. Tabii parke deyince akla ilk gelen şey su geçirmez parke modelleridir. Su geçirmez parke modellerinde uygun bir renk seçimiyle hem şık bir tasarım hem de yıllarca size gidecek dayanıklı bir parkeye sahip olabilirsiniz. Suya dayanıklı olan parkelerin en önemli özelliği ise diğer parkelere göre hem kalın hem de daha sağlam yapıda olmasıdır. Genelde suya dayanıklı parkeler hem banyoya hem de mutfağa daha rahat kullanılabilir.

En güzel parke modelleri

Evdekorasyondunyasi.com /

2017 parke modelleri
2017 parke modelleri

One Comment

Leave a Reply
  1. Çok harika parke modelleri var. Bende yeni satın aldığımız evimize suya dayanıklı parke istiyorum. Bir kaç model çok hoşuma gitti sizce açık renkler mi daha güzel olur yoksa koyu parke modeli mi önerirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.