Ofisinize Çok Yakışacak 35 Perde Modeli

Ofisinizde motivasyonu üst plana çıkarmak adına doğrun kombinasyonlara yer verilmesi gerekir.Bu yüzden olması gereken bir ofis ortamının sağlanmasıyla işe başlamalısınız. Ofiste kullanacağınız perdeler önemlidir. Perde seçimi sırasında ofisinizde ki kullanılan eşyalara uygunluğu göz ardı edilmemelidir. Böylelikle ofisinizde görmek istediğiniz görsel zenginliği ön plana çıkarma şansını elde etmiş olacaksınız. Ofis ortamına hem güneş ışınları girerken hem de çok fazla rahatsız etmeyecek şekilde olması gerekir. Karanlık bir ofis ortamı içerisinde hiçbir çalışan işine kendisini vermez. Bu yüzden iş ortamınızda ki verimi arttırabilmenize yardımcı olacak ofis perde modellerine göz atmalısınız. İşte ofis ortamında kullanabileceğiniz en güzel 2018 ofis perde modelleri şu şekildedir.

modern ofis perdesi modeli
modern ofis perdesi modeli

Ofis İçin Stor Perdeler

Ofiste kullanılmak adına ideal olan perde çeşitlerinden birisini oluşturmaktadır. Kullanımı son derece kolaydır. Sadece kullanımıyla sınırlı kalınmayarak aynı zamanda temizliği konusunda da zorluk yaşamayacaksınız. Bu yüzden ofisiniz için bir perde düşünüyorsanız stor perdeleri kullanabilirsiniz. Son zamanda bu tür perde modelinin ofis ortamı içerisinde çok revaçta olduğunu görebilmekteyiz. Böylelikle dilediğiniz zaman açıp kapama işleminizi çok kolay şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. Fakat perdenizi seçerken ofis için daha cafcaflı renkleri seçmekten uzak durun. Daha çok kurumsallığı dışarıya yansıtacak renkleri tercih etmelisiniz.

Ofis zebra stor perde modeli
Ofis zebra stor perde modeli

Ofislerde Dikey Perdeler

Ofis ortamınızda dikey perdeleri de tercih edebilirsiniz. Çalışma ortamında gün ışığı oldukça önemlidir.Krem, beyaz, gri gibi perde renklerini ofisiniz için seçebilir ve sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Mekanizma sayesinde kullanılan dikey tül perdelerde kumaş kullanılamaktadır. Mekanizma bölümünden istediğiniz aralıkta açabileceğiniz gibi tamamen kapatarak güneşlik haline dönüştürebilirsiniz. Bir nevi tül ve güneşliği tek bir arada bulunduran dikey zebra perde modelleri ofisler için oldukça uygun. Dikey zebra perdeli kolaylıkla çamaşır makinasında yıkanabilir.

Dikey ofis perdesi
Dikey ofis perdesi

Ofis Perde Fiyatları 

Ofislerde kullanabileceğiniz oldukça fazla perde alternatifi model bulunuyor. Stor perdeler, dikey perdeler ve jaluzi perdeler bu modellerde fiyat farklılığı gösteriyor. Model dışında fiyatı etkileyen marka, kalite ve boyut gibi detaylarda fiyatı konusunda farklılıklar sağlıyor. Ortalama olarak ofis perde fiyatları metresi 50 tl’den başlıyor.

2018 trend ofis perde modellerinden oluşan bir galeri hazırladık.

Ofis perde modelleri
Ofis perde modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.