Muzaffer Mobilya Yemek Odası Modelleri

Muzaffer mobilya yemek odası modelleri görenleri hayran bırakıyor. Eşsiz modeller ve uygun fiyatlarıyla evlerinize çok yakışacak onlarca model arasında karar verirken çok zorlanacaksınız.

Muzaffer Mobilya Modern Yemek Odası Modelleri

 

Muzaffer mobilya 1999 yılından beri müşterilerinin mobilya konusunda tam memnuniyetle kullandığı modern mobilya modelleri üretiyor.  Modern tarzda yemek odası modelleri yenilik ve düz tasarımları seven müşteriler tarafından tercih ediliyor. Firmada bulunan yemek odası takımlarında renk olarak beyaz ve ceviz renkler göze çarpıyor.   Muzaffer mobilya ürünlerinden olan Diana yemek odası takımında ceviz renk gösterişli yemek masası ve kapakları özel tasarım olan ceviz konsol modeli görenleri büyülüyor. Üründe retro tarzı ayaklar sandalye tasarımında da tekrarlanarak ince detaylara bile dikkat edilmiştir.

 

Muzaffer mobilya modern yemek odası modeli
Muzaffer mobilya modern yemek odası modeli

Muzaffer Mobilya mağazasında yemek odası fiyatları ortalama olarak 8-10 bin lira arasında değişiklik gösteriyor. Ürünlere ilave olarak tv sehpası, vitrin gibi ürünleride ekleyebiliyorsunuz.

 

Avangard Yemek Odası Modeli Muzaffer Mobilya

Avangard mobilya türleri lüksü ve gösterişe önem veren müşteriler tarafından en fazla tercih edilen modellerdendir. Muzaffer mobilya avangard yemek odası takımlarında çok lüks tasarımlar yer almakta. Fotoğrafta bulunan Armada yemek odası modeli zarif oymalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayaklarda ve eteklerde altın yaldızlar ile beyaz renk çok asil duruyor. Avangard modeller daha fazla el işçiliği olduğundan dolayı modern yemek odası takımlarına göre daha pahalı fiyata satılıyor.

 

Muzaffer mobilya avangard yemek odası
Muzaffer mobilya avangard yemek odası

Muzaffer mobilya’nın ülkemizde ve yurt dışında bir çok mağazası bulunuyor. Sizler için Muzaffer mobilya’nın yemek odası modellerinden galeri hazırladık, sormak istediğiniz soruları yorum bölümünden mimarlarımıza ücretsiz olarak sorabilirsiniz.

 

 

Ev Dekorasyon Dünyası

muzaffer mobilya lexus yemek odası modeli
muzaffer mobilya lexus yemek odası modeli

2 Comments

Leave a Reply
  1. Armada yemekodasinin başka rengi varmı Koltuk tk fiyatı Iki tkimida almak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.