Mutfak masası modelleri

Mutfak masaları evlerde çok önemlidir. Genelde geniş mutfaklarda tercih edilen mutfak masaları mutfakta yemek yemeyi seven ailelerin tercihidir. Hem taşıma hem de temizlik açısından daha mantıklı olan mutfakta yemek yemek için mutfağınızda kullanışlı bir masaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Tabii mutfak masanız mutfak dekorasyonunda da sizi bir adım öne geçirmelidir.

2017 yılı mutfak masası trendine baktığınızda beyaz sade masaların öne çıktığını görebilirsiniz. Beyaz masaları yine beyaz sandalyeler ile tamamlayıp mutfağınızda ferah ve şık bir hava oluşturabilirsiniz. Mutfak masası sandalyelerinin yanı sıra geniş bir mutfağınız varsa 2 tane de hasırlı geniş sandalye ile daha rahat ve şık bir ortam hazırlayabilirsiniz. Mutfak masası modellerinde genellikle baz almanız gereken öğe mutfak dolaplarıdır. Modern mutfak dolapları varsa beyaz modern bir mutfak masasıyla dekorasyonunuzu taçlandırabilirsiniz. Mutfak dolaplarınız biraz daha klasik ya da country kaçıyorsa sade bir country mutfak masası ile mutfağınızı mükemmel bir tasarıma kavuşturabilirsiniz.

Beyaz renginin yanı sıra mutfaklarda masa olarak renkli masaların da kullanıldığını görebiliriz. Genelde modern mutfak tasarımlarında gördüğümüz renkli mutfak masası modelleriyle mutfağınızı cıvıl cıvıl ve enerji verecek şekilde dekore edebilme şansınız mümkün.

Mutfak masası alırken dikkat etmeniz gereken şeyler de var tabii ki. Bunların en başında yiyecek, içecek tüketileceği için mobilyalarınız da mutlaka kumaştan kaçınmanız gerektiği gelir. Temizliği daha kolay olduğu için ve leke tutmadığı için masif ya da plastik sandalyeleri tercih edebilirsiniz.

En güzel mutfak masası modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

katlanabilen mutfak masası modelleri
katlanabilen mutfak masası modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.