Mutfak dolabı modelleri

Mutfaklar hayatımızın çoğunu geçirdiğimiz ev için olmazsa olmaz dediğimiz alanlardır. Mutfaklarda da ilk göze çarpan şeyler tabii ki mutfak dolabı modelleridir.

Mutfak dolapları mutfağa girince direk karşımıza çıktığı için hem tarzı hem de kullanışı açısından iyi olması gerekmektedir. Mutfak dekorasyonunda genelde geniş mutfaklarda mutfak dolapları ile birlikte masa da kullanılır. Tabii ki dekorasyon deyince aklımıza uyum geldiği için masamızın da mutfak dolabıyla uyumlu olması gerekiyor.

Şık mutfak dolabı modelleri 2018
Şık mutfak dolabı modelleri 2018

Mutfak dolaplarında günümüzde artık bir çok çeşit olduğu için özellikle yeni çiftler kendilerini bu konuda şanslı sayabilirler. Amerikan mutfak dolapları, modern mutfak dolapları hatta country mutfak dolaplarına kadar bir çok modeli bulunan mutfak dolaplarında bir kere seçim yapılacağı için seçilecek model dikkatlice ve titizce seçilmelidir. Mutfak dolabı seçerken şıklıktan ziyade dayanıklılık ve sağlamlığa da önem verilmesi gereklidir. Mutfak dolapları tencerelerinizi tabaklarınızı vb. bir çok şeyi taşıyacağı için hem temizlik açısından hem de sağlamlık açısından kullanabilir olması büyük önem arz eder.

2017 yılında daha çok beyaz mutfak dolapları tercih edilirken 2018 yılı mutfak dolabı trendinde tahminimizce renkli mutfak dolabı modelleri daha çok tercih edilecektir. Genellikle modern mobilyaları kullanan yeni çiftler modern mobilyalar ile renkli mutfak dolabı kapaklarını tercih etmekteler. Tabii sadelikten ve şıklıktan yana olanların renk seçimi değişmeyecek yine beyaz renkte devam edeceklerdir.

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Evlerde mutfak dekorasyonu bayanların en fazla dikkat ettiği alandır. Bu yazımızda en güzel mutfak dekorasyon modellerini inceledik. Mutfak dekorasyonunda ferahlık ve düzen çok önemlidir. Burada en fazla dikkat edilmesi gereken konu ise mutfak tezgahı ve mutfak dolabı seçimi. Oldukça fazla farklı mutfak dekorasyonu görmüşsünüzdür, herkes kusursuz bir tasarım ister. Dekorasyon tasarımında mutfağınızın büyüklüğü en önemli detaydır. Bu sene mutfaklarda çift renk tasarımı sezonun trendlerini oluşturuyor. Yerlerde ise fayans yerine seramik karolar 2018 mutfak dekorasyon modellerinde sık sık karşımıza çıkacak.

Beyaz mutfak dolabı modelleri
Beyaz mutfak dolabı modelleri

 

2018 Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak dolabı modelleri 2018 yılında bir çok alternatif model bulunuyor. Bu sene modern tarzda mutfak tasarımları balon kapak diye sık sık duyduğumuz kapak tasarımları ön plana çıkıyor. Yine ingiliz esintisi ahşabın ön plana çıktığı country mutfak dolabı modellerinede rastlamak mümkün.

Mutfak dolabı modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

2017 mutfak dolabı modelleri
2017 mutfak dolabı modelleri

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.