Multimo akıllı mobilya modelleri

Fonksiyonlu akıllı mobilyalar üreten Mutlimo mobilya yaşam alanlarınızda ekstra yerler ortaya çıkarıyor. Sektörde 30 yılını dolduran Gaysan mobilyanın markası olan Multimo duvara bağlanan yataklar, genç odası akıllı mobilyaları, akıllı sehpalar ve dolaplar gibi bir çok farklı ürünü bulunuyor.

Duvara Bağlanan Açılır Kapanır Yatak Modeli

Evinizin her yerine koyabileceğiniz duvara monte edilen raflardan oluşan dolabı isterseniz kitaplık olarak kullanırken ihtiyaç duyduğunuz anda bir yatak odası takımına dönüştürebilirsiniz. Sağ ve solda bulunan dolaplar adeta gardırop kadar geniş, yine bu dolapların alt kısmında bulunan çekmeceler komodin şeklinde kullanma olanağı sağlıyor. Ortada bulunan raflar kenara doğru açılarak duvara monte edilen yatak ortaya çıkıyor. Küçük bir odanız bile bulunsa Multimo mobilya akıllı mobilyaları ile hayatınızı kolaylaştıracak.

Multimo Mobilya Açılır Kapanır Ranza Modelleri

Yeni yapılan evlerin alanları eskiye göre daralıyor. Çocuklar odalarında rahat oynayabilecekleri alanlar isterler. Multimo duvara bağlanabilen ranza modelleriyle oldukça geniş alanlar elde etmek mümkün. Kullanılmadığı zaman duvara sabitlenen ve nerdeyse hiç yer kaplamayan ranza modelleri ihtiyaç duyulduğunda kolayca yatak haline gelebiliyor. Multimo mobilya ranza fiyatı 3,745 Tl.

Yatak Olabilen Tv Ünitesi Modelleri

Salon ve oturma odalarında kullanılan bir tv ünitesi modeli çok kolay bir şekilde çift kişilik yatak haline gelebilir. Multimo mobilya tarafından üretilen fonksiyonel tv ünitesi modelininde duvara gizlenen çift kişilik yatak stüdyo tipi daireler için çok uygundur. Yine sık misafiri gelen aileler içinde oldukça uygun olan tasarımda görsellik oldukça şıktır. Tv ünitesi açılabilir yatak fiyatı 4550 tl’dir.

Multimo Mobilya Gizli Masa Modeli

Dar mutfak dekorasyonunda sık sık tercih edilen duvara katlanabilen masa modelinin yanı sıra konforlu oturma benchleride masa gibi duvara katlanabiliyor. Yine bu akıllı masa modelini balkon dekorasyonunda da tercih edebilirsiniz. Multimo gizli masa fiyatı 2170 Tl.

Akıllı mobilyalar hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Multimo mobilya “Hayata Yer Aç” sloganıyla fonksiyonel ürünler üreterek sizin için daha geniş yaşam alanları ortaya çıkarıyor.
Multimo mobilya fiyatlarıda gayet uygun ve her bütçeye uygun. Multimo mobilyanın hayatınıza kolaylık sağlayacak modellerinden oluşan bir galeri hazırladık.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.