Modern yemek odası modelleri : Nills mobilya

nills mobilya form yemek odası modeli
nills mobilya form yemek odası modeli

Nills mobilya son yıllarda yeni yeni yükselen modern mobilyalar ile sesini duyurmuş olan firmalardan birisidir. Özellikle 2018 yılında mobilya trendinin modern mobilyalara kaymasıyla firma daha da ön plana çıkacaktır. Biz de sizlere Nills mobilyanın en güzel modellerinin olduğu ayrıntılı bir yazı hazırladık. 

Nills modern yemek odaları özellikleri

Nills modern yemek odaları takım olarak da ayrı ayrı da satılabiliyor. Genel olarak alışılmış olan renkleri kullanan firma, renk olarak beyaz, kahverengi ve altın sarısı tonlarını kullanıyor. Özellikle beyaz ve altın sarısı uyumunu yakaladıkları modellerle firma diğer modern yemek odalarının bir tık daha önüne çıkıyor diyebiliriz.

Nills form yemek odası

Nills form yemek odası firmanın en öne çıkan modelleri arasında. Açık kahverengi ve beyaz rengini bu modelde birleştiren firma açık renk bir koltuk modeliyle de ürününü çok güzel ve net bir şekilde göstermiş diyebiliriz. 

Nills Lima yemek odası

 

Bu model bize hem modern mobilyayı hem de klasik mobilyayı az da olsa andırmakta. Tarzı ve kalitesiyle öne çıkan bu model firmanın en pahalı modelleri arasında. Koyu kahverengi ve beyazın uyumuyla meydana gelen bu modelde en çekici parça ise konsol. Konsol modeli beyaz renkle daha çok öne çıkarılmak istenmiş ve bu şekilde daha şık durmuş diyebiliriz. 

Nills Norma yemek odası

Yemek odasında eğer abartılı bir dekorasyon istemiyorsanız mutlaka düz renkler kullanmalısınız. Ünlü yazarın dediği gibi “Süslemeler ve ağır şeyler göz boyar ama sadelik her zaman kalbe işler.” Firma da öyle düşünmüş olacak ki Norma yemek odası ile sadeliğe emin adımlar atmış.

Nills Violet yemek odası

 

Ben beyazdan vazgeçmem, beyaz her zaman en güzelidir diyenler için ortaya çıkan yemek odası diyebiliriz. Her şeyiyle beyaz olan bu model temizlik konusunda biraz sıkıntı yaratsa da hafif koyu renk bir dekorasyonunuz varsa bu model ile tahmin edemeyeceğiniz şekilde bir şıklığa ulaşabileceğinizi garanti ediyoruz. 

Sizin için en güzel Nills yemek odası modellerini bir galeride topladık. Galeriye tıklayarak detaylı inceleme yapabilirsiniz.

 

en güzel konsol modelleri nills
en güzel konsol modelleri nills

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.