Modern yatak odası modelleri: Nills

2018 nills yatak odası
2018 nills yatak odası

Nils mobilya son yıllarda genelde dizi reklamlarında sıkça gördüğümüz ve oldukça hızlı büyüyen mobilya mağazalarından biridir. Nills genellikle yemek odası ya da yatak odası modelleri ile karşımıza gelmekte. Özellikle modern tarzda ürettiği ürünleri ile oldukça konuşulan Nills taksitli sunduğu imkanlar ile de müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamakta.

En trend Nills yatak odası modelleri

Nills Piazza yatak odası

nills piazza yatak odası
nills piazza yatak odası

Nills Piazza yatak odası çizgileri ve estetiği ile öne çıkan bir model. Modelin en öne çıkan özelliği ise gardırobu ile yatağın ve komodinlerin içinde bulunduğu uyum diyebiliriz. Kahverengi renkle birlikte yatak odanıza büyük ferahlık katacaktır. Özellikle aynaları ve gardırobunun içi ise oldukça işlevsel.

Nills Lima yatak odası modeli

Nills lima yatak odası modeli
Nills lima yatak odası modeli

Lima yatak odasını şu şekilde açıklayabiliriz ; duruşu ile sergilediği tavır tamamiyle asilce. Yatak odanızda eğer parke rengini de doğru kullanırsanız kolaylıkla uyum bulabileceğiz bir model. Özellikle kalitesiyle göz dolduran Lima, iyi bir renk seçimine ve sağlam bir malzeme kalitesine sahip.

Nills Form yatak odası modeli

Nills Form yatak odası modeli
Nills Form yatak odası modeli

Form yatak odası diğer modellere göre gösterişten oldukça uzak. Hem şık hem zarif olan bu model eğer da bir yatak odanız varsa duruşu nedeniyle odanızın daha geniş gözükmesini sağlıyor. Bütün stresinizi sadelik ve dingin bir yatak odasında atmak isterseniz Form yatak odası modeli tam size göre diyebiliriz.

Nills Palmira yatak odası

Nills palmira yatak odası modeli
Nills palmira yatak odası modeli

Nills Palmira yatak odasının tarzı biraz karışık. Bir noktadan baktığınızda modern olsa da motifleri ve bazı noktaları ile bize avangart modelinden de enstantaneler sunmakta. Beyaz rengi ve altın rengi kıvrımları ile gözümüze harika gözüken bu model firmanın en çok sattığı yatak odası modellerinin başında gelmekte.

Nills Yatak odası fiyatları ne kadar ?

Ürünlerin kalitesi, şıklığı ve bir çok özelliğinden sonra konu en can alıcı noktalardan birine, fiyata geliyor. Nills yatak odası fiyatlarını tam olarak bilemiyoruz. Firma mağazasında o gün ki özel indirimlere göre her ürüne ayrı fiyat çıkarmakta. Bazen mağazaya gittiğinizde %20 indirim ile bile karşılaşabiliyorsunuz. Bu yüzden internet sitelerinde ya da mağaza dışında herhangi bir yerde Nills yatak odalarının fiyatları çok net değil.

nills şifonyer modelleri
nills şifonyer modelleri

Nills Gardırop modelleri 

nills palmira gardırop modeli
nills palmira gardırop modeli

 

Yatak odasını yatak odası yapan tabii ki de gardırop modelleridir. Firma bu konuda olduka titiz diyebiliriz. Özellikle yatak odasının içleri kesinlikle hanımların başını ağrıtmayacaktır. Oldukça geniş ve düzenli bir şekilde tasarlanan Nills gardıropları yatak odasını sattıran en önemli öge diyebiliriz.

Diğer ürünlerin fotoğraflarını galerinin içinde inceleyebilirsiniz.

En güzel Nills Yatak odası modelleri

 

Nills palmira yatak odası modeli
Nills palmira yatak odası modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.