Modern köşe takımları : Nills Mobilya

nills şık köşe takımı modelleri
nills şık köşe takımı modelleri

Nill’s Mobilya köşe takımları da mobilya da olduğu gibi moda olarak moderni benimsiyor. Son yıllarda özellikle görmüş olduğumuz modern furyası her firmada olduğu gibi Nill’s de de ön planda. Sizler için bu yazımızda Nills köşe takımı modellerini ve fiyatlarını inceledik.

Köşe takımı modellerini seçerken öncelikle düşünmeniz gereken şeyler olacaktır. Taşınma durumu da bu şeylerin en başında gelir. Şuan ki evinize boyut olarak uygun olan bir köşe koltuk takımı bir sonraki evinize uygun olmayabilir ya da parkelerin rengine göre seçeceğiniz bir köşe koltuk takımını bir sonraki evinizde uygun görmeyebilirsiniz. 

Nill’s Köşe takımı modelleri

Nill’s şuan da aktif olarak 7 farklı köşe koltuk modeli satmakta. Bunların içinde en çok göze çarpan modeli ise Pralin köşe takımı serisidir. Pralin köşe Vol3 mor rengiyle ve hafif chester tarzıyla kapalı renk dekorasyonlar için ilaç olacaktır. Nill’s yemek odası modellerinde de öne çıkan Pralin modeliyle birleştiğinde resimlerde de göreceğiniz üzere harika bir salon ortaya çıkarabilirsiniz. 

nills pralin köşe takımı modelleri
nills pralin köşe takımı modelleri

Bir diğer şık modelimiz ise Prizma köşe takımı modeli. Renk seçimi modern bir salon için mükemmel ve tarz olarak oldukça güzel durumda. Firmanın en çok sattığı köşe takımı modelleri içinde olan Prizma köşe takımı kendi kendini satan mobilyalar familyasından diyebiliriz. Yine Pralin de olduğu gibi Nills mobilya yemek odası modellerinde yer alan Prizma yemek odası ile de mutlaka daha şık duracaktır. 

Nill’s köşe takımı fiyatları

nills prizma köşe takımı modelleri
nills prizma köşe takımı modelleri

Nill’s köşe koltuk grupları fiyat olarak her bütçeye uyan sınıftan. Fiyatlar gelişen indirimlere göre değişiklik gösterdiğinden internet sitelerinde fiyat olmadığını görebilirsiniz. Ancak firma kendi mağazasında müşterilerine %40 lara kadar çıkan indirimler sunuyor. Ancak kaliteli ve şık bir model almak isterseniz 5000 ₺ gibi bir tutarı gözden çıkarmalısınız. 

Sizler için sıralamış olduğumuz Nill’s köşe koltuk takımı modellerini fotoğraflara tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

2018 nills köşe takımı modelleri
2018 nills köşe takımı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.