Macitler Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Macitler mobilya; bünyesinde çalışan proje yöneticileri ve mimarların desteği ile müşterilerinin özel isteklerini mobilya tasarımlarında yansıtan ve exclusive tasarımlar oluşturabilen firma. Macitler mobilya lüks koltuk takımları üretimi yapan ve konforuyla öne çıkan bir firma.

Modern Salonlar İçin Lüks Koltuklar

Macitler mobilya koltuk takımı
Macitler mobilya koltuk takımı

Macitler mobilyanın çizgilerini incelediğinizde endüstriyel tasarımlardan minimalist çizgilere ya da modern stile kadar birçok esintiyi bir arada görebilirsiniz. Örneğin yeni sezonda öne çıkardığı; Aspendos, Antalya, Galata Elit, Sümela, Ayasofya, Petra gibi 3’l, 2’li, 4’lü koltuk koltuk tasarımlarında modernliğin ve konforun son noktada olduğunu hissedebilirsiniz.

Macitler Mobilya Salon Koltuk Modelleri

Macitler mobilya salon koltuk takımları
Macitler mobilya salon koltuk takımları

Onlarca farklı koltuk modeli ve farklı kumaş yapısıyla kendine özgü yapısıyla özel tasarımlar ortaya çıkaran Macitler mobilya salonlarınız için ferah salon koltuk modelleri görenleri hayran bırakıyor.

Macitler Mobilya Koltuk Fiyatları

Macitler mobilya koltuk fiyatları
Macitler mobilya koltuk fiyatları

Macitler mobilya fiyatları modellere göre değişiklik gösteriyor. Ortalama 7 bin lira civarından olan koltuk fiyatları modele göre değişiklik gösterebiliyor.

Chester Tarzı Koltuklar Evlerinize Çok Yakışacak

Macitler mobilya chester koltuk takımı
Macitler mobilya chester koltuk takımı

Öte yandan Macitler mobilya tasarımları arasında yer alan Chester koltuk tasarımlarından Adonis serisinde modern çizgilerin klasiğe doğru kaydığını sizlerde gözlemleyebileceksiniz.

Kaliteli Malzeme Konforlu Koltuklar

Macitler mobilya koltuk modelleri
Macitler mobilya koltuk modelleri

Macitler mobilyanın kullandığı materyalleri incelendiğinde; serteks antilop, mikrofiber, Ev dekor, Rustika, Erva, Seçim marka gibi dokuların kullanıldığını su yüzüne çıkıyor. Yine koltukların yapısında kullanılan iskelet yapısı fırınlanmış gürgen ağacından elde ediliyor. Artı olarak koltukların sırt kısımlarında ise destekleyici dolgular olarak kaz tüyü, boncuk silikon, sünger gibi destekler yer alıyor.

Kaliteli Koltuk Takımları

Kaliteli Koltuk Takımları
Kaliteli Koltuk Takımları

Ürünlerde doku olarak deriden, tay tüyüne, ketenden, pamuklu kumaşlara kadar birçok sağlıklı kumaş bulabileceğiniz gibi zengin renk kartelasında da bu yıl oldukça trend olan dark deco modasına paralel olarak; yeşil tonlarını, dumanlı renkleri ve toprak renklerini bulabilirsiniz.

Macilter Mobilya Köşe Koltuk Takımları

Macitler mobilya köşe koltuk takımları
Macitler mobilya köşe koltuk takımları

Yine büyük evler için tasarlanmış geniş tasarımlı L koltuklar ya da stüdyo daire gibi minimal formlarda evlere uygun ebatlarda küçük köşe koltuk modelleri de Macitler mobilya sayfalarında sergileniyor.

Lüks Berjer Modelleri

Macitler mobilya berjer modelleri
Macitler mobilya berjer modelleri

Tekli koltuk tercihleriniz içinse Macitler mobilyada yuvarlak ya da köşeli çizgilerde birçok berjer modeli bulabilirsiniz. Özel lüks tarzda üretilen berjer modelleri konforuylada dikkat çekiyor.

Macitler Mobilya Koltuk Tasarımları

Macitler mobilya koltuk tasarımları
Macitler mobilya koltuk tasarımları

Her yıl mobilya fuarlarında tasarım alanında ödüller alan da bir firma olan Macitler mobilya, geleneksel tecrübeyi günümüz trenlerinde de yansıtmayı başarabilen ve profesyonel ekibiyle trend ve görkemli tasarımlara imza atan, üretim – tasarım sürecinde yüksek teknolojilerden yararlanan firmalar arasında bulunuyor.

 

Macitler mobilya lüks koltuk takımı
Macitler mobilya lüks koltuk takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.