Köşe koltuk takımları

Hem salonlarda hem de oturma odalarında geniş bir odamız varsa tercih ettiğimiz köşe koltuk takımları yıllardan beri bir çok yeni evli çiftin, evini yenilemek isteyen çiftlerin tercihi oluyor. Özellikle salonlarda tercih edilen köşe koltuk takımlarının bir çok avantajı var. Koltukların yakın durması misafirlerinizle ya da ailenizle daha sıcak bir dekor kurmanıza yardımcı olabiliyor.

Köşe koltuk takımı fiyatlarıyla genelde göz korkutucu olmuştur. 2017 yılına baktığınızda bir çok mağazada uygun modellerde bir çok köşe koltuk takımı bulabilirsiniz. Genelde 2000 liradan başlayan köşe koltuk takımları uygun indirimleri yakaladığınızda 1000 liraya kadar düşebiliyor. Hem şıklık hem de fiyat olarak günümüzde uygun olan köşe koltuk takımları en çok tercih edilen koltuk modelleri arasında yer alıyor.

Köşe koltuk tasarımlarını incelediğinizde son yıllarda genelde chester köşe koltuk takımlarının tutulduğunu görebilirsiniz. Yeşil, sarı, kırmızı ya da kahverengi renklerde genelde modern ve country mobilyaları tamamlayan chester köşe koltuk takımları trend olduğu için fiyat olarak bir çok mağazada genelde pahalıdır. Ancak uygun bir dekorasyonunuz varsa Chester tarzıyla mükemmel bir hava yakalayabilirsiniz.

Peki köşe koltuk takımları nereden alınır ? Nerelerden alınmalıdır ? Öncelikle köşe koltuk takımı deyince aklınıza iki üç tane sağlam marka gelebilir. Enza home, İstikbal, Bellona, Alfemo, Tepe home vb bir çok mağazada şık, trend köşe koltuk takımlarına ulaşabilirsiniz. Ancak moda olan modellerin biraz fazla yüksek olması nedeniyle tercih etmemeniz gayet normal. Ankara’da Siteler’de bir çok mağazada yada imalatçıda uygun fiyatlarda köşe koltuk takımlarına ulaşabilirsiniz.

2018 Köşe koltuk takımı modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.