Kaşmir halı modelleri

Halılar evlerin mihenk taşlarıdır. Kaşmir halı modelleriyle yıllardan beridir evlerimizin daimi misafiri olmuştur. Farklı bir çok halı modeli ve modaya ayak uyduruşuyla meşhur olan Kaşmir bu senenin en trend halı modellerini yine bünyesinde toplamış diyebiliriz.

Evlerimizde salondan mutfağa, oturma odasından banyoya kadar bir çok alanda halılara ihtiyaç duyarız. Ayrıca halılar sadece evlerde değil, bazı evlerde dekoratif amaçlı duvarlarda da kullanılabilmekte.Dekorasyonun son adımlarından biri olan halılar mobilyalara ve salonun yapısına doğru entegre edilmezse evlerimizde abuk durabilir. Bu yüzden seçerken çok dikkatli olmalıyız.

Kaşmir halı dediğimizde aklınıza bir çok farklı model gelebilir. Kaşmir Elegant, Kaşmir Hanzade, Kaşmir Hazine, Kaşmir Gala gibi bir çok koleksiyonu olan Kaşmir size seçmek konusunda çok yardımcı olmayabilir. Hem klasik hem de modern tarzları destekleyen firma bu sene halı konusunda bir çok çiftin ilk durağı oldu. Bunda şıklık kadar ekonomik avantajın da payı büyük. Ödeme konusunda kolaylık açısından da Kaşmir’i rahatlıkla övebiliriz. Bir çok karta yapılan taksitler bunu kanıtlayabilir.

Kaşmir çocuk halı modellerinde de aynı şeyleri söylemek mümkün. Birbirinden farklı iç açıcı renkleriyle Kaşmir bu sene çocukların ilgisini de kendisine çekmekte. Arabalı odaların, pembeli odaları tamamlamak için Kaşmir halıları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kaşmir halı fiyatları ne kadar ? Kaşmir halı fiyatları m² cinsinden hesaplanmakta. 150*233 bir Kaşmir halı modelini şuan 200 liraya Kaşmir mağazalarında bulmanız mümkün.

Sizde evinizde halı konusunda fark yaratmak isterseniz Kaşmir mağazalarına uğrayabilirsiniz…

Trend Kaşmir halı modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

kaşmir desenli halı modelleri
kaşmir desenli halı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.