İstikbal Halı Modelleri ve Fiyatları

Halı denilince kaliteli olanlarını mutlaka tercih etmeniz gerekir. Şıklığı, zerafeti en güzel şekilde dış dünyaya yansıtacak istikbal halılara sahip olabilirsiniz. Evlerimizde muhteşem güzelliği çıkartacak İstikbal halılara anında kavuşabilirsiniz. Halı, dekoratif yönü ortaya çıkartacak en önemli unsurdan bir tanesidir. Fakat halı seçiminde gerek model gerekse de renk alternatiflerine dikkat edilmesi gerekecektir. Beklentilere anında karşılık bulacak İstikbal halı modelleriyle ihtişamlılığı yaratabilirsiniz. Halı seçiminde daha çok canlı ren tonlarını seçmelisiniz. Böylelikle evinizde ki canlılığı ortaya çıkaracaksınız. İstikbal halı modelleri arasında evinize en çok yakışacak olanları tercih edebilirsiniz.

Çiçekli pembe halı modeli İstikbal
Çiçekli pembe halı modeli İstikbal

2018 İstikbal Mobilya Halı Modelleri

Sektörün öncü firması olan İstikbal mobilya 2018 halı koleksiyonunda birbirinden şık onlarca model bulunuyor. Bu sezon pastel tonlar ve krem rengi oldukça popüler. Dekorasyonda halı perde uyumu çok önemlidir. 2018 İstikbal halı modellerinden oluşan galeriyi yazı sonunda bulabilirsiniz. 

2018 halı modelleri İstikbal
2018 halı modelleri İstikbal

İstikbal Salon Halı Modelleri

Mobilyalarınız dikkat çekiciyse o zaman halınızı daha sade şekilde seçebilirsiniz. Çünkü her ikisi de canlı ve dikkat çekici özelliğe sahip olursa gözümüzü yorabilir. Bunun için ya eşyaların ya da halıların dikkat çekmesi gerekiyor. Bu uyumu sağladığınız zaman bir sorun yaşamamış olursunuz.Krem renkli ya da siyah olan renklerde istikbal halılarınızı şık eşyalarınızla dizayn edebilirsiniz. Salonlarda daha sade özelliğe sahip halıları kullanabilirsiniz. Halınızın görsel güzelliği kadar kaliteli oluşu da önemlidir. Böylelikle uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

İstikbal pembe salon halısı modelleri
İstikbal pembe salon halısı modelleri

İstikbal Yatak Odası Halı Modelleri

Yatak odalarınızda pembesinden moruna, kırmızısından sarısına kadar tüm renkleri içerisinde barındıran halılara ne dersiniz? O halde sizlerde rengarenk halılara göz atabilirsiniz. Mobilyalarınız sadeyse o zaman halılarınızı daha rengarenk şekilde seçebilir ve yaşam alanlarınızda gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. İstikbal halı yatak odalarınız için yüzlerce renk tonunu en yeni tarzları ile eşitleyerek piyasaya sunuyor. İstikbal halı modellerinde yatak odası için can alıcı modeller yer alıyor. Özellikle kırmızı, mor ve daha iddalı renklere yer veriyor.

İstikbal yatak odası halı modeli
İstikbal yatak odası halı modeli

İstikbal Oturma Odası Halı Modelleri

Oturma odası için tasarlanan desenli halılar, daha estetik görünmesini sağlayacak ve sizleri mutlu edecektir. Oturma alanları evin sade ve konforlu dinlenme alanlarıdır. Dinlenme alanında seçilecek renk tonu çok önemlidir. 2018 yılında oturma odalarının trend renkleri daha koyu tonlar. 

İstikbal mobilya yeşil oturma odası halı modeli
İstikbal mobilya yeşil oturma odası halı modeli

İstikbal Halı Fiyatları

Halı fiyatları model ve boyuta göre değişiklik gösteriyor. İstikbal mobilyada her bütçeye uygun halılar bulunuyor. Görseldeki Prestihe 4031 Yeşil halı modelinin 8 farklı boyutu bulunuyor. Fiyatıda boyuta göre değişiklik gösteriyor. En küçük İstikbal halı 80×150 boyutunda 289 tl, en pahalı ise 200×300 boyutunda 1,444 Tl’ye İstikbal mağazalarında satılıyor.

İstikbal halı fiyatları
İstikbal halı fiyatları

Bu sezona damgasını vuracak İstikbal mobilya halı modellerinden oluşan bir galeri hazırladık, sizde dekorasyonunuz için en uygun modeli galeriyi inceleyerek bulabilirsiniz.

mavi beyaz halı modeli istikbal
mavi beyaz halı modeli istikbal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.