İkea mutfak dolabı modelleri

Mutfaklar ev hanımlarının günlerinin bir çok vaktini geçirdiği evin en özel alanları arasındadır. Mutfaklarınız da sizi daha da rahatlatacak kaliteli mutfak dolabı modelleri bu sene de İkea’da. Özellikle dar mutfaklar için mutfak dolapları konusunda büyük avantaj sunan İkea yine bir çok çifti mutlu edecek. 

ikea siyah mutfak modelleri
ikea siyah mutfak modelleri

İkea mutfak dolaplarıyla şık bir dekorasyondan daha çok mutfağınızda daha çok güzel zamanlar geçirmenizi ve mutfakta size kolaylık sağlayacak fonksiyonel adımlar atmak için uğraşmaktadır. Ailecek birlikte yemek yeyip hoş zaman geçirmek, İkea’nın kaliteli mutfak dolapları ve mutfak gereçleriyle daha kolay olacaktır. 

İkea modern mutfak dolapları

ikea modern mutfaklar
ikea modern mutfaklar

İkea gelişen teknolojiye önem verdiğinden özellikle moderniteye büyük önem vermiştir. Hem kalite hem de tarz olarak öne çıkan İkea en büyük farkını ise çeşitlerinde gösterir. Bilhassa modern mutfak dolabı modellerinde bir çok çeşidi bulunan İkea mutfak dolabı fiyatlarında da aynı cömertliği göstermiştir. 

2018 İkea mutfak dolapları

ikea mutfak dolabı modelleri ve fiyatları
ikea mutfak dolabı modelleri ve fiyatları

2018 yılı modern mobilyanın yılı diyebiliriz. Bu yüzden 2018’de modaya özellikle uygun mutfak dolabı modelleri almak istiyorsanız mutlak İkea’ya gitmelisiniz. En önemlisi mutfağınızda kullanmak istediğiniz mobilyanın hammaddesini yani dayanıklılığını iyi seçmelisiniz. Öncelerde sıklıkla kullanılan sunta tarzında mutfak dolapları günümüzde çok tercih edilmez. Bunun en önemli nedenlerinden biri suya karşı bağışıklılığı olmadığı gibi şişmesi ve kolay yıpranabilir olması. Kapakları balon kapak ya da gövde ile birlikte komple mdf bir mutfak tercih ederseniz sizin için daha yararlı olabilir. 

İkea mutfak dolabı fiyatları

ikea mutfak dolabı fiyatları
ikea mutfak dolabı fiyatları

Öncelikle ne almak istediğinizi iyi belirlemelisiniz. Dar bir mutfağınız varsa fazla dolaptan kaçınmalı, eğer çok fazla eşyanız varsa kullanabileceğiniz alternatif alanlar bulmalısınız. Fiyatlar sizin ihtiyaçlarınızla doğru orantılı olabilir. Mesela duvar dolapları 260 TL’den başlamakta. Bunun yanında alt dolap isterseniz kapaklı dolaplarda kaliteli bir ürün yine size 401 TL’ye mal oluyor. Sizin için gerekli olan dolapları parça parça toplayıp alabilirsiniz.

Sizin için İkea mutfak dolaplarından oluşan bir çok dekorasyon örneğini sıraladık. Galerimizi gezerek inceleyebilirsiniz.

 

en güzel ikea mutfak dolabı modelleri
en güzel ikea mutfak dolabı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.