Ceviz yemek odası modelleri

Yıllar önce moda olmuş ardından yerini başka tarzlara bırakmış, yıllar sonra da tekrar moda olmuş tarzdır ceviz. Özellikle yemek odaları ile zamanında çok ses getirmişti. Yemek odalarında hem kiri göstermemesi, hem de eve ister modern ister klasik tarzı sunması en büyük artısı belki de.

Ceviz yemek odaları geçtiğimiz yıllarda oldukça modern oldu diyebiliriz. Hem yemek odası hem de ceviz yatak odası olarak beraber de tercih edilebilen ceviz tarzı 2018 yılının da trendi diyebiliriz. İstikbal, Bellona, Enza home gibi bir çok farklı firma ceviz yemek odası modellerinde oldukça iddialı.

Ceviz tarzını tercih ederken de yine çok dikkatli olmakta fayda var. Özellikle dikkat etmeniz gereken şey fiyat. Ceviz yemek odası modellerinin ortalama fiyatı 6 – 12 bin lira arasında değişmekte. Bunun dışında daha uygun fiyatlarda bulabilirsiniz tabii, ancak kendini kanıtlamış bir firma değilse kesinlikle tercih etmemelisiniz. Sunta üstüne yapılan ceviz kaplamalı eski tarzda takımlar evinizde dayanıklılık açısından kalıcı olmayabilir.

Ceviz yemek odası modellerinde özellikle üstünde parçalı leke gibi görünen ve şıklık katan farklı modeller görebilirsiniz. Özellikle bu tarz mobilyalar ile salonunuza daha klasik ve daha tarz bir hava katabilirsiniz. Ceviz yemek odalarını sarı ya da farklı renkte loş bir aydınlatma ile daha şık bir şekilde öne çıkarabilirsiniz.

Trend ceviz yemek odaları

Evdekorasyondunyasi.com

İpucu: Galeride gezinmek için klavyenizdeki | tuşlarını da kullanabilirsiniz.

  • 29 Eylül 2017 tarihinde yazıldı.
  • 0 yorum yapıldı.
  • 1

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?