Enza Home Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonunda şıklık ve fonksiyonelliği arayanlar için Enza Home markası birbirinden şık onlarca model tasarlamış. Bu yazımızda sezonun trendlerinden olan Enza Home yemek odası modellerini inceledik.

Enza home yemek odası modelleri
Enza home yemek odası modelleri

Görseldeki ürün Aria yemek odası takımı ceviz kaplaması ve retro ayak yapısıyla göz kamaştırıcı bir tasarım. Konsol kapaklarında çiçek işlemeleri ve zarif kulp yapısı dikkat çekici. Enza Home Aria yemek odası fiyatı 9,590 Tl.

Modern Yemek Odası Takımları Enza Home

Yataş’ın mobilya markası olan Enza Home sektörün lideri konumunda, tasarladığı özel koleksiyonlar büyük ilgi görüyor. Firma genellikle modern dekorasyonlara uygun ürünler tasarlıyor. Görseldeki Alessa yemek odası takımı modern çizgiler göze çarpıyor. Konsol kapaklarındaki geometrik şekiller farklı bir görünüm ortaya koyuyor. Firma yemek masasında ise açılır kapanır ve sabit olarak size alternatif sunuyor. Enza Home Alessa yemek odası fiyatı 5,385 Tl.

Enza home modern yemek odası modelleri
Enza home modern yemek odası modelleri

Yataş Enza Home Elegante Yemek Odası Modeli

Enza home 2018 koleksiyonunda birbirinden şık tasarımlar bulunuyor. Firma ürettiği ürünlerde alışılagelmişin dışına çıkarak farklılık yaratıyor. Bu sezon en fazla satılan yemek odası takımı olan Elegante mavi konsol tasarımı oldukça şık. Elegante yemek masasının üst tablasında iki alternatifiniz bulunuyor. Dilerseniz görseldeki gibi masa üstünü mermer seçebilir yada ahşap olarakta satın alabilirsiniz. Enza home elegante yemek odası fiyatı 11,595 Tl.

Yataş enza home yemek odası modelleri
Yataş enza home yemek odası modelleri

Enza Home Yemek Masası Modelleri

Yemek odası takımlarının en önemli parçası olan yemek masalarında boyuttan şıklığa kadar bir çok önemli detay bulunuyor. Fazla alan kaplamaması için sizde açılır kapanır yemek masası tercih edebilirsiniz. Enza Home yemek masası modellerinin bir çoğunda size iki alternatifi birlikte sunuyor. Ayrıca firmada üstü mermer olan yemek masalarıda bulunuyor. Üstü mermer yemek masaları son yılların trendlerinden. Görseldeki Enza home Bolera yemek odası takımında retro ayaklı modern bir yemek masası. Sabit ve açılır kapanır iki alternatifi bulunuyor. Enza home Bolera yemek masası fiyatı 1531 Tl.

Enza Home yemek masası modelleri
Enza Home yemek masası modelleri

Enza Home Yemek Odası Fiyatları

Firmada onlarca ürün bulunuyor ve sürekli kampanyalar yapıyor. Enza home yemek odası fiyatları oldukça uygun, her ürünün tek tek fiyatı bulunuyor ve siz işinize yaramayacak bir ürünü almak zorunda kalmıyorsunuz. 2500 tl yemek odası takımı alabileceğiniz gibi 15000 Tl’yede ürün bulunuyor. Ürünler içirisinde dahi seçenek çok olduğundan değişiklik gösterebiliyor. Görseldeki beyaz Enza home yemek odası modeli olan Zen’in fiyatı 8396 Tl.

Enza Home yemek odası fiyatları
Enza Home yemek odası fiyatları

 

Enza Home koltuk takımları ile yemek odası modelleri birbirini tamamlayan tasarımlardan oluşuyor. 2018 Enza mobilya yemek odası modellerinden oluşan bir galeri hazırladık, inceleyip sormak istediklerinizi mimarlarımıza yorum bölümünden ücretsiz sorabilirsiniz.

Enza home elegante yemek odası modeli
Enza home elegante yemek odası modeli

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.