Enza Home Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Dinlenme alanımız olan yatak odalarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Dekorasyonda en önemli faktör ise mobilyalardır. Sektörün lider firması Enza Home yatak odası modellerinde şıklığı ve fonksiyonel kullanımı bir arada sunuyor.
Enza home yatak odası modelleri
Enza home yatak odası modelleri

Görseldeki zarif yatak odası takımı Enza home özel koleksiyonundan Alessa. Oldukça zarif görünüme sahip modelde geniş depolama alanı bulunuyor. Enza home yatak odası fiyatı 7925 Tl.

Enza Home Modern Yatak Odası Takımları

2018 Enza Home koleksiyonunda birbirinde şık yeni modeller bulunuyor. Bu sezon modern mobilyalara talep çok fazla. Görseldeki Aria yatak odası takımı dolap kapakları ve karyola başlığında çiçekli motifleriyle dikkat çekiyor. Ceviz kaplama olan Aria’da retro ayak yapısı tercih edilmiş. Enza Home Aria yatak odası fiyatı 12,862 Tl.

Enza Home modern yatak odası takımı
Enza Home modern yatak odası takımı

Ferah Yatak Odaları Şık Mobilyalar

2017 yılına damgasını vuran Elegante serisi 2018 sezonunda da en fazla tercih edilen modellerden. Bu koleksiyonun koltuk modeli ve yemek odası grubuda bulunuyor. Gardolap ve komodinlerde kullanılan mavi renk ahşaba çok yakışmı. Karyolada ise deri başlık tercih edilmiş. Enza home Elegante yatak odası fiyatı 14,878 Tl.

Enza home yatak odası modelleri ve fiyatları
Enza home yatak odası modelleri ve fiyatları

Enza Home Yatak Odası Fiyatları

Kaliteli ve özel koleksiyonu Enza mobilya markası ile oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartlarına 12 taksit yapan firmada her bütçeye uygun ürünler bulunuyor. Enza Home yatak odası fiyatları  3769 Tl’den başlıyor. Görseldeki Mistral yatak odası takımı firmanın en ucuz modeli.

Enza Home yatak odası fiyatları
Enza Home yatak odası fiyatları

Enza Mobilya Kullanışlı Gardolap Modelleri

Firma ürettiği ürünlerin şıklığı kadar kullanımınada önem veriyor. Enza home gardolap modellerinde geniş saklama alanı bulunuyor. Sürgülü ve kapaklı tasarımların stoplama özelliği bulunuyor. Bir çok modelde ise iç detaylarda alternatifler sunuyor. Görseldeki Elegante sürgülü kardolap modelinin iç detayları dikkat çekici. Gardolap askı apartlarında led aydınlatmalar kullanılmış. Enza Home gardolap fiyatı 6.769 Tl.

Enza home gardolap modeli
Enza home gardolap modeli

 

2018 Enza Home yatak odası koleksiyonundan oluşan bir galeri hazırladık, hayalinizdeki yatak odasını galeriyi inceleyerek bulabilirsiniz. Mimarlarımıza ücretsiz olarak soru sorabirsiniz.

Enza Home Alessa yatak odası takımı
Enza Home Alessa yatak odası takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.