Enza Home Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Yataş’ın mobilya markası Enza Home tv ünitesi modelleriyle salon dekorasyonunuzu daha şık bir hale getirebilirsiniz. Salon dekorasyonun tv ünitesi seçimi çok önemlidir. Enza mobilya 2018 koleksiyonunda birbirinden şık modeller bulunuyor.

2018 Enza Home Tv Ünitesi Modelleri

Enza Home’un özel koleksiyonu olan Elegante serisi tv ünitesi modeliylede görenleri büyülüyor. Rengiyle evinize enerji katacak tv ünitesi özel kulp tasarımı ve kullanışlı yönüyle dikkat çekiyor. Enza Home Elegante televizyon ünitesi fiyatı 4852 Tl.

2018 Enza Home tv ünitesi modelleri
2018 Enza Home tv ünitesi modelleri

Enza Mobilya Modern Tv Ünitesi Modeli

Evimizde tüm dikkatimizle her gün saatlerce baktığımız televizyonlarımızın bulunduğu ünite modellerinde Enza Home onlarca farklı model sunmaktadır. Alessa tv ünitesi tasarımı kullanışlı yapısı ve modern görünümüyle dikkat çekiyor. Tv sehpasında 3 çekmece ve 2 raf bölümü bulunuyor. Dilerseniz üst kısım ve alt kısım olarak istediğinizi satın alabilirsiniz. Enza Home Alessa tv ünitesi fiyatı 2,899 Tl.

Enza Home modern tv ünitesi modeli
Enza Home modern tv ünitesi modeli

Enza Home Tv Sehpası Modelleri ve Fiyatları

Tv sehpaları genelde oturma odası dekorasyonlarında tercih edilir. Enza Home tüm tv ünitesi modellerinde tv sehpası alternatifide bulunur. Görseldeki Enza Home Aria koleksiyonun tv sehpası retro ahşap ayaklar tercih edilmiş, özel kulp koleksiyonu ile oldukça şıktır. Enza home tv sehpası fiyatı 3464 tldir.

Enza Home tv sehpası modelleri
Enza Home tv sehpası modelleri

Enza Home Tv Ünitesi Fiyatları

Enza mobilyada her bütçeye uygun tv üniteleri bulunuyor. Her modelde tv sehpası olarak ve tv ünitesi olarak en az iki alternatif bulunuyor. Tv sehpası fiyatları ünitelere göre daha uygundur. 2018 Enza home tv ünitesi fiyatları 589 Tl’den başlamaktadır. Görseldeki Zen tv ünitesi fiyatı 4392 Tl.

Enza Home tv ünitesi fiyatları
Enza Home tv ünitesi fiyatları

 

Yataş’ın mobilya markası olan Enza Home’un birbirinden şık tv ünitesi modellerinden oluşan galeri hazırladık. Sizde inceleyerek tv ünitesi seçiminizi yapabilirsiniz.

Enza Home Dolce tv ünitesi
Enza Home Dolce tv ünitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.