En şık 25 Nill’s tv ünitesi modeli

trend nills tv ünitesi modelleri
trend nills tv ünitesi modelleri

Nill’s firması yemek odası modellerine ek olarak kalitesini bozmadan o tarzda yine tv ünitesi üretiyor diyebiliriz. Nill’s tv ünitesi hem mobilya tarzı hem de şıklığıyla bu sene en çok tercih edilen tv ünite modelleri arasındadır. 

Nill’s özellikle son dönemde evini değiştirmek, güzelleştirmek isteyen ailelerin ilk tercihleri arasındadır. Gerek verdiği reklamlar gerekse ürünlerinde sapmayan kalite anlayışıyla firma bu ilgiyi sonuna kadar hak ediyor diyebiliriz. Firmanın bir diğer başarısı olarak da internet üzerinde çıkan yorumlarında eleştirisi ve memnuniyetsizlik oranının düşük olmasıdır. 

Nill’s mobilya’nın modern televizyon ünitesi tarzı

en şık nills tv ünitesi modelleri
en şık nills tv ünitesi modelleri

Nills’i genel olarak modern tarzda görmeye alışmış olsak da bazen az da  çizgisi dışına çıktığını da söyleyebiliriz. Bunun en büyük örneklerinden biri de Nills Palmira tv ünitesidir. Palmira tv ünitesinde yine modern noktalar var ancak bazı noktalar ile avangart ile birleştiğini söylemek doğru olacaktır. Özellikle ayaklar ve çekmece üstünde broş şeklinde duran yıldızı ile Palmira televizyon ünitesi firmanın dikkat çeken ürünleri arasında. 

Modern tv üniteleri üzerinden gidersek Nills’te bir çok modern tv ünitesi olduğunu söylemek mümkün. Nill’s Norma televizyon ünitesi özellikle açık renk oturma grubunuz var ise Norma tv ünitesi sizin için oldukça uygun olacaktır. Özellikle Nill’s yemek odası modelleri ile birlikte aldığınızda modern tv üniteleri evinizin bütün havalarını değiştirebilirsiniz.

Nill’s tv ünitesi fiyatları

nills tv ünitesi fiyatları
nills tv ünitesi fiyatları

Nill’s fiyat konusunda oldukça makul. Piyasa fiyatlarına göre oldukça iyi olan fiyat dengesiyle takdiri hak ettiklerini söyleyebiliriz. Örnek vermemiz gerekirse : Nill’s Twist Tv ünitesi modelinin geçtiğimiz ay ki fiyatı 7000 TL idi. Bu ay yapılan kampanya ile fiyatının 3500 TL’ye kadar düştüğünü söyleyebiliriz. Ayrıca firma ödeme konusunda da taksitlendirme yaparak büyük kolaylık sağlıyor. 

Sizin için en şık Nill’s tv ünitesi modellerini sıraladık. Galeriye tıklayarak fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

2018 nills tv ünitesi modelleri
2018 nills tv ünitesi modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.