En güzel genç odası modelleri Çilek Mobilya

Çilek mobilya genç odası modellerinde yine geçmiş yıllarda olduğu gibi eşsiz modeller ve kullanışlı tasarımları ile ön plana çıkıyor. Firma sattığı genç odası takımlarında dilerseniz takım olarak isterseniz tek tek satışı yapabiliyor.  Konfor ve estetiğin bir arada bulunduğu genç odası tasarımlarında bir çok farklı model bulunuyor. Bu yazımızda Çilek genç odası modelleri ve fiyatlarını detaylı olarak bulabilirsiniz.

Çilek mobilya kız genç odası modelleri
Çilek mobilya kız genç odası modelleri

Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri

2018 genç odası modellerinde Çilek yine ön plana çıkacak. Kız çocukları için mavi ve beyaz renklerin ağırlıklı olduğu tasarımlar bulunuyor. Kız genç odası modellerinde de yine lake rengi ve pembe ağırlıklı.Ergenlik çağında olan çocuklarımız kendi hayallerindeki odasına kavuşmak ister. Sizde genç odası dekorasyonunda en önemli parça olan mobilyalarında onların isteklerini karşılıksız bırakmadan modeller seçmelisiniz. Seçeneğiniz renkler dahi evlatlarınızın ruh halini etkileyeğini psikologlar söylüyor.

Çilek mobilya genç odası modelleri ve fiyatları
Çilek mobilya genç odası modelleri ve fiyatları

Çilek Mobilya Genç Odası Fiyatları

Genç odası fiyatları modele göre değişiklik gösteriyor. Çilek mobilya genç odası fiyatlarında parça parça ve model model fiyatları bulunuyor. Firma ürettiği her modelin içinde de bir çok alternatif bulunuyor. Örneğin Royal genç odası modelinde 2 farklı karyola alternatifi sunuyor. Ortalama olarak 3,000 liraya güzel bir genç odası takımı satın alabilirsiniz.

2018 Yılına Damgasını Vuracak Genç Odası Modelleri

Yeni ev tasarımları eski evlere göre daha dar. Bizde ev dekorasyonunda daha kullanışlı alanlar yaratmaya çalışıyoruz. Yatak odalarında bazalar, koltuk takımlarında sandıklar tercih ederek ekstra yer oluşturmaya çalışıyoruz. Genç odalarında da son zamanlarda en fazla kullanışlı modeller tercih ediliyor. Çilek mobilya 2018 genç odası modelleri kullanış ve estetiği bir arada bulabileceğiniz bir çok alternatifli model bulunuyor.

 

 

Ev Dekorasyon Dünyası

Genç odası çalışma masası
Genç odası çalışma masası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.