En Güzel Çetmen Yemek Odası Modelleri

Çetmen Mobilya yemek odası modellerinde birbirinde şık, her kesime hitap eden bir çok ürün bulunuyor. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren firma yemek odası takımlarıyla da oldukça iddalı ürünler üretmeye devam ediyor.

Çetmen mobilya yemek odası modelleri
Çetmen mobilya yemek odası modelleri

Çetmen Mobilya Yemek Odası Takımları

Salon dekorasyonunda mobilya seçimleri çok önemlidir. Güzel bir koltuk takımı ile birlikte güzel kombinlenen fonksiyonel yemek odası takımı görsel olarak çok şık durur. Çetmen ürettiği ürünlerde şıklık ile bilikte kullanışlı yaşam alanlarını oluşturmanızıda sağlıyor. 2018 yemek odası modellerinde beyaz ve ceviz renk ön plana çıkıyor.  Görselde bulunan 2018 Çetmen mobilya yemek odası takımı olan Aytaşı beyaz ve ceviz rengi bir arada kullanılarak ferah bir görünüm ortaya çıkarmış. Konsol, yemek masası,4 sandalye  ve kitaplıktan oluşan ürünün fiyatı ise 3,591 Tl.

 

Çetmen mobilya yemek odası modeli
Çetmen mobilya yemek odası modeli

Çetmen Mobilya Yemek Odası Fiyatları

Hem ucuz hem kaliteli hemde şık mobilyayı bir arada bulmak çok zordur. Çetmen aradığınız tüm özellikleri bir arada sağlayan ürünler üretmeye devam ediyor. Firmanın bir çok farklı tasarımda ürünü bulunuyor. Çetmen mobilya yemek odası fiyatları 1490 liradan başlayıp 3,591 liraya kadar çıkıyor. En ucuz fiyatlı olan ürün Milo yemek odası takımı en pahalı ise Aytaşı modeli.

Çetmen country yemek odası modeli
Çetmen country yemek odası modeli

Çetmen Country yemek odası takımı olan Beyaz Ada son zamanların trendlerinden olan country tarzı bir modeldir. Oldukça kullanışlı bir ürün olan ürünün fiyatı 1951 Tldir.

Çetmen Mobilya Yemek Masası Modelleri

Yemek masası seçerken tasarım kadar ailenizin kalabalıklığı, evinize gelen misafirler gibi detaylarda çok önemlidir. Dar bir eviniz var ve çok fazla yemekli kalabalık misafir geliyor ise açılır kapanır masa modellerini tercih edebilirsiniz. Çetmen mobilya yemek masa modellerinde bir çok farklı ürün bulunuyor.  Firmada yemek masası fiyatları 250 tl’den başlıyor 1500 tlye kadar modele göre değişikli gösterebiliyor.

Çetmen mobilya yemek masası modelleri
Çetmen mobilya yemek masası modelleri

Çetmen mobilya yemek odası modelleri ve fiyatlarından oluşan bir galeri hazırladık, sonrakine geçerek inceleyebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyon Dünyası

 

Çetmen mobilya natura yemek odası modeli
Çetmen mobilya natura yemek odası modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.