En Güzel Asma Tavan Modelleri

Dekorasyonda son yılların trendi asma tavan modellerinde farklı onlarca model bulunuyor.En güzel asma tavan modellerini ve fikirlerini bulabilirsiniz. Alçıpan malzemesi kullanılarak tavana estetik bir görüntü sağlamak amacıyla yapılır.

Asma tavan modelleri
Asma tavan modelleri

 

2018 Alçıpan Asma Tavan Dekorasyonu

Alçıpan asma tavan ev dekorasyonu ve iş yerleri dekorasyonunda sık sık kullanılıyor. Genellikle salon dekorasyonunda tercih edilen tavan dizaynı aydınlatma ile birlikte şık görünümler ortaya çıkıyor. Özellikle küçük odaların dekorasyonunda asma tavan ile daha geniş ve ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Salon Asma Tavan Modelleri

Yeni yapılan ev tasarımlarında eskiye oranla evler daha küçük tasarlanmaya başlandı. Bu da dekorasyonu doğrudan etkiler hale geldi. Evlerin en önemli alanı olan salonların dekorasyonunda da daha ferah ve göze hoş gelen bir ortam olması için aydınlatma tasarımları kullanılan aksesuarlardan mobilyaya kadar daha da önemli hale geldi. Salon dekorasyonunda asma tavan modelleri koltuk takımının olduğu bölgede yada yemek masasının üzerinde led aydınlatmalı alçıpan asma tavan modeli sürekli karşımıza çıkıyor. Yazı sonunda hazırladığımız galeride bir çok 2018 asma tavan modeli örneği bulunuyor.

Salon asma tavan modelleri
Salon asma tavan modelleri

Mutfaklarda Asma Tavan Modelleri

Mutfak dekorasyonunda asma tavan modelleri sık sık karşımıza çıkar. Aydınlatma ile birlikte kullanıldığı gibi 3 boyutlu asma tavan modelleride bulunuyor. Alçı asma tavan modellerinde ise daha çok ferahlatıcı renkler tercih ediliyor.

Ev Dekorasyon Dünyası

Yatak odası asma tavan modelleri
Yatak odası asma tavan modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.