En güzel 50 Nill’s oturma grubu modeli

nills oturma grubu modelleri ve fiyatları
nills oturma grubu modelleri ve fiyatları

Nill’s mobilya kendini modern mobilya modeleri ile kanıtlamış ve tarzını bozmayan markalar arasındadır. Nill’s oturma grubu modellerinde de tarzlarından ödün vermemekle birlikte tasarım olarak kendilerine bir çok şey kattıklarını da söyleyebiliriz. 

Nills salon takımları konusunda çeşit olarak oldukça geniş. Sırf internet mağazasına baktığınızda 32 tane model olduğunu görebilirsiniz. Bazı modeller birbirlerinin farklı versiyonu olsa da çeşit ve renk olarak Nill’s bir çok alternatif sunuyor. 

Nill’s Chester oturma grubu modelleri

nills bold salon takımı
nills bold salon takımı

Chester tarzı bu sene de modadan kopmadı diyebiliriz. Country ya da modern bir çok dekorasyona uygun olan chester tarzı yine en çok aranan koltuk takımı modelleri arasında. Firma da bunu bildiği için modellerinde chester tarzını daha çok geliştirmeye ve düzenlemeye özen göstermiştir. 

Nills chester salon takımlarında örnek vereceğimiz model mutlaka Bold modeli olmalıdır. Bold modelinde Chester’da alışık olduğumuz o rahatlığı ve görünüş olarak estetikliği bulabiliyoruz. Özellikle renk seçiminin harika olduğunu söylememiz gerekiyor. Bold oturma grubunda berjer modeli ise kanepeler ile büyük uyum içinde ve harika görünmekte. 

Nill’s Modern salon takımları

Modern salon takımlarına geldiğimizde Nill’s mobilyanın modern mobilya anlayışını Chester modellerle birleştirdiğini görebilirsiniz. Lima oturma grubu da buna örnek olabilir. 

nills pralin oturma grubu
nills pralin oturma grubu

Nill’s modern oturma gruplarında Pralin oturma grubunu önerebiliriz. Aynı modelin Nill’s yemek odası modellerinde de yer alması ayrıca size dekorasyon konusunda da büyük bir kolaylık sağlayabilir. Pralin oturma grubu hem şık tasarımı hem de renk uyumuyla modern ev dekorasyonunuz da düşünmeden alacağınız bir model olabilir. Ayrıca firma yemek odası ve tv ünitesi ile birlikte aldığınızda size fiyat olarak da büyük kolaylık sağlayibiliyor. 

Nill’s Oturma grubu fiyatları

nills lima oturma grubu
nills lima oturma grubu

Her ne kadar firma internet ortamında fiyatlarını paylaşmasa da fiyatlarının 4000 liradan başladığını söyleyebiliriz. Buna uygun taksit imkanı ve kurulum kolaylığı da sağlayan Nill’s mobilya her bütçeye hitap ediyor. Özellikle belirli zamanlarda mağazada uyguladığı bir çok indirimle özellikle yeni çiftleri sevindiriyor. 

Eğer dekorasyonunuzu yeniden canlandırmak isterseniz Nill’s oturma grubu modellerini düşünmeden tercih edebilirsiniz. 

Sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel 50 Nill’s oturma grubu modellerinin yer aldığı fotoğrafları galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

2018 nills oturma grubu modelleri
2018 nills oturma grubu modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.