En Güzel 30 Tv Ünitesi Modeli

Şık ve trend tv ünitesi modelleri 2018 yılına damgasını vuracak. Bu en güzel tv üniteleri evlerinize çok yakışacak.

 

Tv Ünitesi Modelleri 2018

Evimizde geçirdiğimiz zamanın büyük bölümünü televizyon karşısında geçiririz. Gerek oturma odaları gerekse salonlarda tv ünitesi evin olmazsa olmazları arasındadır. Sürekli bizim ve evimize gelen misafirlerin karşısında olan televizyon ünitesinin şıklığı oldukça önemlidir. Bu yazımızda 2018 tv ünitesi modellerini inceledik. Bu sezonun trendleri arasında country ve modern tv ünitesi modelleri damgasını vuracak. Beyaz ve ceviz renge sık sık rastlayacaksınız.

 

Modern Tv Ünitesi Modelleri

Fotoğraftaki pembe lake renkteki tv ünitesi modern tasarımı ile göz büyüleyici tasarıma sahip. Televiyonun bağlandığı panoda ışıklı led çerçeve oldukça zarif. Kapaklarda özel motifle göz kullanılmış, arka kısımda ise metal bir duvar tasarımı ile tamamlanmış. 2018 tv ünitesi modelleri arasında en fazla dikkat çeken modellerden birisi.

Tv Ünitesi Modelleri 2018
Tv Ünitesi Modelleri 2018

Country Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları 2018

Country tarzı mobilya ve dekorasyonda son yıllara damgasını vuran tasarımlardan. Ahşap ve doğallık daha ön planda olduğu country tv ünitesi modellerinde beyaz ve kahverengi yine sık sık tercih edilse de pastel renkte modellerde karşımıza çıkacak. Fotoğraftaki 2018 tv ünitesi modelinde beyaz ve kahverengi birbirini tamamlıyor. Kapaklarda hasır tercih edilmiş, şıklığı kadar kullanımıda oldukça kolay. Country tv ünitesi fiyatı 3,500 Tl.

 

Country Tv Ünitesi Modelleri
Country Tv Ünitesi Modelleri

2018 Tv Ünitesi Fiyatları

Tv ünitesi fiyatları belirlenirken bir çok etken bulunuyor. İstediğiniz boyut, kullanılan malzeme, tasarım, renk gibi detaylar tv ünitesi modellerinde önemli detaylar. Mdf’den üretilen tv ünitesi modelleri 2 bin liradan başlayıp 6-7 bin liraya kadar çıkabiliyor. Suntalamdan üretilen ürünler ise 100 liraya kadar bulmak mümkün. Kalite olarak ise mdf ürünler hem daha sağlıklı hemde daha uzun süre kullanabileceğiniz şık tasarımlar ortaya koyuyor.  Fotoğraftaki ucuz tv ünitesi fiyatı 169 Tl.

Ucuz tv ünitesi modelleri
Ucuz tv ünitesi modelleri

Piyasada bir çok farklı tv ünitesi modeli bulunuyor. Bizde sizler için en şık tv ünitesi modellerinin bulunduğu 2018 yılına damgasını vuracak tasarımları bir araya getirdik.

 

Alçıpan tv ünitesi 2018
Alçıpan tv ünitesi 2018

Ev Dekorasyon Dünyası

Tv ünitesi modelleri
Tv ünitesi modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.