En Güzel 30 Salon Halı Modeli

Salon, en çok vakit geçirdiğimiz ortamlardan birisidir. Doğal olarak salonların şık görünmesi gerekir. Salonunuzu, şık, modern ve daha aydınlık göstermeniz adına halı seçimlerini doğru şekilde yapmanız gerekmektedir. Salonunuzun size ilham vermesi için doğru halıları seçmeniz gerekir. Özellikle alacağınız halının salon dekorasyonuna uyumlu olmasına dikkat ediniz.

Country salon halı modeli
Country salon halı modeli

Ağır Başlı Tonlarda Halı

Daha dinamik renklerin yerine ağır başlı tonlarda ki halılarla klasik bir salon görüntüsü yaratabilmeniz mümkün olacak. Şıklığı açığa çıkartmaya yardımcı olurken diğer yandan da salonda görmek istediğiniz asil duruşu yansıtacaktır. Eğer ki salonda bulunan eşyalarınız kahverengi tonlardaysa o zaman daha çok krem renkleri içeriğinde barındıran halıları seçmekle işe başlayabilirsiniz. Bu sayede aradığınız muhteşem görüntü ve sakinliği bir arada bulacaksınız. Salon halı modelleri oldukça fazla çeşitlidir. Burada önemli olan bu modeller arasında salon ve eşyalarınıza en  uyumlu olanı seçmeniz olacak.

modern salon halısı
modern salon halısı

Dinamik Renklerde Halı Modelleri

Daha cırt renkleri seçerek salonunuzun dikkat çekici bir hava içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Mor, lila, turuncu, sarı ya da pembe gibi renkleri barındıran halılarda son dönemde pek çok kişi tarafından tercih sebebi olmaya başladı. Salon halı modelleri 2018 dünyasına sizde adım atarak şık ortamda yaşama şansını elde edin. Bundan sonra ki yaşamınızın daha güzel ve konforlu şekilde geçmesi tamamen sizin elinizde olacak. Birbirinden farklı modeller içerisinde evinize en çok yakışacak olanı seçebilirsiniz.

2018 salon halı modelleri
2018 salon halı modelleri

Yuvarlak Salon Halı Modelleri

Son zamanlarda salon dekorasyonunda yuvarlak halılar sık sık kullanılmaya başlandı. Bir çok markada bu tarz ürünler üretmeye başladı. Genellikle yemek masasının altında tercih edilen oval şeklinde halı modelleri dekoratif olarak oldukça şık duruyor.

oval salon halı modeli
oval salon halı modeli

2018 Salon Halı Fiyatları

Halı fiyatları belirlenirken boyut, marka, kalite, renk gibi bir çok detay göz önünde bulundurulur. Bu sezon halı fiyatları önceki yıllara göre aynı düzeyde. Ortalama olarak 6 metre kare salon halısı fiyatları 200 Tl’den başlıyor.

En güzel salon halı modelleri
En güzel salon halı modelleri

Bu sezona damgasını vuracak en güzel salon halı modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. 

Şık salon halı modelleri
Şık salon halı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.