En Güzel 25 Köşe Koltuk Takımı Modeli

Ev dekorasyonunda L köşe koltuk takımları evinize şıklık katar. 2018’in en güzel köşe koltuk takımı modellerini sizler için hazırladık.

 

2018 Köşe Koltuk Takımı Modelleri

2018 yılında salon ve oturma odası dekorasyonunda köşe koltuk takımları geçmiş yıllara oranla daha fazla tercih edileceğe benziyor. Son yıllarda köşe koltuk takımı modellerinde yatak ve sandık depolama alanıyla birlikte kullanım yönüde oldukça gelişti. Modern tarzda bir dekorasyon istiyorsanız en önemli alternatifiniz L koltuk modelleri.  2018 köşe koltuk modellerinde gri renkler ve alt baza kısımlarında ahşap modeller sık sık karşımıza çıkacak.

Chester Köşe Koltuk Modelleri

Chester koltuk modelleri son 3 sezondur en fazla tercih edilen koltuk tarzlarından. Bu sezonun trendlerinin bir arada bulunduğu chester köşe koltuk takımı Bellona mobilya’nın en fazla dikkat çeken modellerinden birisi. Chester köşe koltuk takımı fiyatı 6,653 Tl.

Chester Köşe Koltuk Takımı Modeli
Chester Köşe Koltuk Takımı Modeli

 Modern Köşe Koltuk Takımı Modeli

Bellona mobilyanın 2017 yılına damgasını vuran kum beji rengi L koltuk takımı koltuk kenarındaki yeşil fitilleri ve çiçekli kırlenleri ile dikkat çekiyor. Su yeşili kırlentler ve berjer modeli ile tamamlanan Bellona mobilya köşe koltuk takımı fiyatı 5,040 lira

Modern köşe koltuk takımı modelleri
Modern köşe koltuk takımı modelleri

 

Köşe Koltuk Takımı Fiyatları 2018

Köşe koltuk modeli üreten bir çok mobilya firması bulunuyor ve her firmanın bir çok çeşidi bulunuyor. Fotoğraftaki kırmızı köşe koltuk takımında nubuk kumaş tercih edilmiş. Zıt renk koltuk kırlentleriyle şık bir model ortaya çıkmış.Fotoğraftaki köşe koltuk takımı fiyatı 4,750 tl.

Köşe koltuk takımı modelleri 2018
Köşe koltuk takımı modelleri 2018

 

Çiçekli Köşe Koltuk Takımı Takımı

Pempe rengi beyaz bazası ve çiçekli orta kısmıyla şık köşe koltuk takımı görenleri hayran bırakıyor. Orta birleşen kısımdaki çiçekli bölüm aynı kumaşta kırlenler ile tamamlanmış. Evinize baharı havası getirecek country tarzı köşe koltuk takı oldukça zarif.

 

Çiçekli köşe koltuk takımı 2018
Çiçekli köşe koltuk takımı 2018

 

Deri Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Deri koltuk takımları genellikle ofislerde tercih edilsede ev dekorasyonunda da tercih edilebiliyor. Deri koltuk sevenler için köşe koltuk alternatifi oldukça az. Kırmızı köşe koltuk takımı modeli ise deri kumaş arayanlar için güzel bir alternatif.

Deri köşe koltuk takımı modeli
Deri köşe koltuk takımı modeli

2018 yılına damgasını vuracak en güzel L köşe koltuk takımlarından oluşan bir galeri hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ev Dekorasyon Dünyası

Rahat köşe koltuk modelleri
Rahat köşe koltuk modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.