En güzel 22 Ofis Mobilyası Modelleri

En güzel ve kullanışlı ofis mobilyası modellerini bir araya getirdik. Verimli ve severek çalışacağınız muhteşem ofislere hayran kalacaksınız.

1. Country Ofis Mobilya Modelleri

country ofis dekorasyonu
country ofis dekorasyonu

Country tarzı son yıllarda dekorasyonda ve mobilyalarda sıkça karşımıza çıkıyor. Ahşabın ve doğallığın ön plana çıktığı country mobilya modelleri ofislerinizde de sıcak bir ortam yaratılabilir. Country ofis mobilya fiyatları, diğer ofis mobilyalarına göre biraz daha pahalı olsada yeni bir çok iş yerinde tercih ediliyor.

2. Modern Ofis Mobilyası Modelleri

Modern Ofis Mobilyası Modelleri
Modern Ofis Mobilyası Modelleri

Yenilikçi ve sadeliği seviyorsanız ofislerinizde modern mobilyalar tamda size göre. Şıklık ve sadeliği bir arada bulunduğu modelde ofis masası ve sehpada kullanılan kütük tasarımı metal ile tamamlanmış. Şık ve konforlu ofis koltukları ile evinizdeki kadar rahat bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

 

3. Lüks Ofis Mobilyası Modelleri

 

Lüks ofis mobilyası modelleri
Lüks ofis mobilyası modelleri

Gösterişli bir ofis istiyorsanız avangard tarzda ofis mobilya modelleri tamda size göre. Görseldeki lüks ofis dekorasyonu ihtişamlı ve kullanışlı bir ofis. Heybetli bir çalışma masası ile büyük bir kütüphane dikkat çekiyor. Kullanılan lüks ofis koltukları ile sehpanın uyumuda dikkat çekici.

4. Klasik Ofis Mobilyası Modelleri

Klasik ofis mobilyası modelleri
Klasik ofis mobilyası modelleri

Klasik ofis mobilyalarında daha koyu tonda renkler ve altın varaklar tercih edilir. Oymalı masa, kütüphane ve heybetli koltuk takımlarının tercih edildiği klasik ofis mobilyası modelleri diğer tarzlara göre oldukça pahalıdır.

5. Farklı Ofis Dekorasyon Örnekleri

Farklı ofis dekorasyon örnekleri
Farklı ofis dekorasyon örnekleri

Siyah rengin hakim olduğu ofis dekorasyonunda torna ayaklı bir masa ve mor renk ile tamamlanan konforlu bir sandalye ile sade ve şık tasarım ortaya çıkmış.

 

6. İlginç Ofis Mobilyası Örnekleri

İlginç Ofis Mobilyası Modelleri
İlginç Ofis Mobilyası Modelleri

Oldukça samimi bir ofis dekorasyonu göze çarpıyor.  Gelen misafirler ve müşteriler ile çok sıcak bir ortamda görüşmeler yapılabilir.

En güzel ofis mobilyası modellerinden oluşan 16 görsel için galeriyi inceleyebilirsiniz.

Ofis mobilya modelleri
Ofis mobilya modelleri

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.