En güzel 20 İkea avize modeli

İkea avize modelleri sadece ülkemizde değil dünyada da bir çok ülkede tercih edilen aydınlatma modelleridir. Kolay ulaşılırlığı, tarzı ve fiyatlarıyla öne geçen İkea her bütçeden ailenin dostu olmasıyla da oldukça ünlüdür. Özellikle ülkemizde 30 TL’ye bile bir avize modeli alabilirsiniz. Bir çok çift evinde avizeye ihtiyaç duyduğunda ilk tercihleri genellikle İkea olmaktadır.

İkea avize modelleri

İkea son yıllarda mobilyanın yanı sıra aydınlatma sektörüne büyük önem veriyor. Aydınlatma denildiğinde ilk aklımızda canlanan tür olan avize modelleri de İkea’nın gözde ürünleri arasında diyebiliriz.  Avize konusunda firmanın kendini çok geliştirdiğini söylemek mümkün. Bir çok tarzın yanı sıra İkea son yıllarda ayrıca bize halatlı ya da ledli avize modellerini sunan ilk firmalardan. İkea avize modellerinin fiyat aralığı ise 30 TL ile 1500 TL’ye kadar değişebiliyor. Ürün yelpazesi ise oldukça geniş.

en güzel ikea avize modelleri
en güzel ikea avize modelleri

İkea sarkıt avize modelleri

ikea sarkıt avize modelleri
ikea sarkıt avize modelleri

İkea avize modellerine avize modeli demiyor. Genellikle ürünlerini tavan lambası ya da sarkıt lamba şeklinde isim vermekte. İkea sarkıt lamba modellerinde ise hayal edebileceğinizden daha çok renk çeşidi var. Turuncudan pembeye, kırmızıdan yeşilin bir çok farklı tonuna kadar. Onun dışında sarkıt lambalarda bir kısmını ister mutfakta ister antre de isterseniz oturma odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İkea tavan lambası 

Dediğimiz gibi avize yerine evrensel bir marka olduğu için İkea’da bu tür isimler gerçekleşiyor. Tavan lambası konusunda tercih edebileceğiniz ürün çeşidi de yine baya fazla. İkea’nın sitesini gezdiğinizde bu alanda genellikle abajur başlıklarını görebilirsiniz.

ikea tavan aydınlatması
ikea tavan aydınlatması

İkea avize fiyatları

Firma özellikle fiyat konusunda oldukça iyi. Her bütçeye dost cümlesinin hakkını veren cinsten bir fiyat anlayışına sahipler. Fiyatların düşük olması da ürünlerin kalitesini düşürmüyor. Peki fiyatlar nasıl ? İkea avize modellerinin fiyat aralığı ise 30 TL ile 1500 TL’ye kadar değişebiliyor. Örneğin antrenize bir avize ya da sarkıt lamba almak istiyorsunuz ve bütçeniz çok yüksek değil. 100 TL ‘yi aşmayacak şekilde bir çok modele İkea’da ulaşabilirsiniz.

En güzel İkea avize modellerinden oluşan bir galeri hazırladık, sayılarla fotoğraflar arasında geçiş yapabilirsiniz. 

2018 ikea avize modelleri
2018 ikea avize modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.