Doğtaş Salon Koltuk Takımları 2018

Doğtaş mobilya 2018 koltuk modelleriyle sezonun en şık ve kaliteli koltuk takımlarını üretiyor.Birbirinden şık Doğtaş koltuk modelleri ve fiyatlarını inceledik.

 

Doğtaş Mobilya Koltuk Modelleri

Doğtaş mobilya kaliteli ve şık koltuk takımı modelleriyle 2018 yılında evini yenileyecek ve yeni evlenecek çiftlerin en fazla tercih ettiği mağaza olacağa benziyor. Salonlarda ve oturma odalarında kaliteli ve güzel koltuk modeli oldukça önemlidir. Doğtaş mobilya size bir çok salon takımı modeli sunuyor. Sizde kendi zevkinize ve bütçenize uygun tasarımları Doğtaş mağazalarında bulabilirsiniz. 2018 Doğtaş mobilya koltuk takımlarından olan Revenna sadelik ve doğal tasarımıyla ön plana çıkıyor. Modern bir tasarıma sahip olan koltuk takımı konforu ve estetiği sevenler için tasarlanmış bir ürün. 2018 Doğtaş mobilya koltuk fiyatı 6,290 Tl.

Doğtaş mobilya koltuk takımı 2018
Doğtaş mobilya koltuk takımı 2018

Doğtaş Mobilya Koltuk Takımı Fiyatları 2018

Bugünlerde Doğtaş mobilya ürünlerinde indirimli ve taksitli fiyatlar devam ediyor. Onlarca salon koltuk takımı üreten firma fiyatlarıylada beğeniliyor. Fotoğraftaki Bolton koltuk takımı country tarzına uygun konforlu ve ve modern tasarımıyla çok beğeniliyor. Doğtaş salon koltuk takımı fiyatı 8,190 Tl. Doğtaş mobilya mağazalarında 3,900 liradan 8,500 lira arasında koltuk fiyatları bulunuyor.

 

Doğtaş mobilya koltuk takımları
Doğtaş mobilya koltuk takımları

 

Doğtaş Mobilya Salon Takımı Modelleri 2018

Salon dekorasyonunda koltuk seçimi önemlidir. Doğtaş mazasında bir çok farklı salon takımı alternatifi bulunuyor. Firma 2018 koleksiyonu şimdiden duyurdu ve takdir topladı. Modellerde kullanılan kumaşlar uzun yıllar solmadan, renk değiştirmeyecek kaliteli kumaşlar olması dikkat çekici.  Doğtaş’ın rahatına düşkün olanlar için tasarladığı Carlino koltuk takımı 5,908 Tl.

Doğtaş mobilya salon koltuk takımı 2018
Doğtaş mobilya salon koltuk takımı 2018

Doğtaş Chester Koltuk Takımı

Chester tarzı koltuk takımı alacakların uzun yıllardır talep ettiği ve en çok beğenilen tarzlardan birisi. Chester koltuk takımı deyince akla ilk gelen marka olan Doğtaş mobilya, Bristol Chester koltuk takımının mavi rengiyle büyüleyici bir görünüme sahip. Doğtaş mobilya chester koltuk takımı fiyatı 6,282 Tl.

Doğtaş mobilya chester koltuk takımı fiyatı
Doğtaş mobilya chester koltuk takımı fiyatı

 

2018 yılına damgasını vuracak en güzel Doğtaş mobilya koltuk takımı modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyon Dünyası

Doğtaş chester koltuk modelleri
Doğtaş chester koltuk modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.