Çetmen Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Şık ve kaliteli mobilya modellerini Çetmen mobilya mağazalarında uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bu yazımızda Çetmen mobilya modellerini ve fiyatları hakkında detaylı bir yazı hazırladık.

 

Mobilya sektörünün köklü firmalarından olan Çetmen mobilya evinizin ihtiyaçlarını karşılamak için birbirinden şık tasarımlara sahip mobilya modelleri üretmeye devam ediyor. Firma son zamanlarda özellikle yeni evlenen çiftlerin Çeyiz paketi tarzında mobilyalarını aldığı firma olarakda biliniyor.

Çetmen Mobilya Modelleri 2018

Onlarca farklı mobilya modeli tasarımı bulunan Çetmen mobilyada aradığınız bir çok tasarımı bulabilirsiniz. Düğün paketleri, yemek odası modelleri, yatak odası takımları ve koltuk modelleri başta olmak üzere beyaz eşya, genç odası gibi bir evin mobilyada aklınıza gelebilecek her türlü ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. 2018 Çetmen mobilya modelleri şimdiden mağazalarda yerini almaya başladı. Yazımızın sonunda Çetmen mobilya modellerinden oluşan bir galeri hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Çetmen Mobilya Fiyatları

Firmada oldukça fazla çeşit olduğundan fiyatlarda her bütçeye uygun. Ürünlerde tek tekde satın almak isteyenler için parça parça ve tam takım olarak fiyatlarda bulunuyor.Çetmen mobilya fiyatlarını ve modellerini sizler için hazırladık, sormak istediğiniz modelleri ve fikirleri yorum bölümünden mimarımıza sorabilirsiniz.  Çetmen mobilya Octavo koltuk takımı modeli modern tasarımı torna beyaz ayakları ve konforlu tasarımıyla dikkat çekiyor. Çetmen mobilya koltuk takımı fiyatı 6,358 Tl.

Çetmen mobilya koltuk takımı
Çetmen mobilya koltuk takımı

 

Çetmen mobilya mağazasında en fazla tercih edilen modellerden biriside Natura. Bu model grup olarak firmanın en fazla satılan ürünlerinden. Aşağıdaki fotoğraftaki Çetmen mobilya Natura yatak odası takımı fiyatı 7,137 Tl.

Çetmen mobilya natura yatak odası takımı
Çetmen mobilya natura yatak odası takımı

Çetmen mobilya Natura yemek odası takımında beyazın sadeliği çiçek desenleriyle şık ve kullanışlı bir model olarak karşımıza çıkıyor. Çetmen mobilya yemek odası fiyatı 3,309 Tl.

Çetmen mobilya natura yemek odası modeli
Çetmen mobilya natura yemek odası modeli

Tv ünitesi takımları evcek en fazla karşına geçip baktığımız şey. Çetmen mobilya Natura tv ünitesi modeli led aydınlatması çiçekli kapağı ve kulp yapısıyla dikkat çekiyor. Çetmen mobilya tv ünitesi fiyatı 1,853 Tl.

Çetmen mobilya tv ünitesi modelleri
Çetmen mobilya tv ünitesi modelleri

 

Çetmen Mobilya Düğün Paketi ve Fiyatları

Çetmen mobilya mağazalarında 7 farklı düğün paketi seçeneği bulunuyor. Modern, avangard ve country tarzda ürünlerin bulunduğu çeyiz paketlerinde hediyelerde bulunuyor. Fotoğrafta bulunan Mutlu yuvam 7. çeyiz paketi en ucuz model olarak dikkat çekiyor. Çetmen mobilya düğün paketi fiyatı ise 6,799 Tl.

Çetmen mobilya düğün paketi
Çetmen mobilya düğün paketi

 

Sizde en güzel Çetmen mobilya modellerinden oluşan galeriyi üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyon Dünyası

çetmen mobilya genç odası modelleri
çetmen mobilya genç odası modelleri

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.