Castamo Mobilya Salon Koltuk Takımları

Mobilyada sınırsız konfor ve lüksü bir anda sunan Castamo mobilya benzersiz tasarımları görenleri büyülüyor. Castamo mobilya koltuk takımı modellerinde konfor ve zerafet bir arada bulunuyor. Bu yazımızda firmanın salon koltuk ve oturma grubu modellerini inceleyeceğiz.

Castamo Mobilya Salon Takımları

Son zamanlarda sık sık karşımıza çıkan firma modern tarzı ve bir çok seçeneği bulunuyor. Salonlar evimizin en çok kullanıdığı alanlardandır. Castamo mobilya salonlarınız işin eşsiz salon koltuk modelleri ve yemek odası takımları üretiyor. Bir salon takımında olmazsa olmazlarından olan konfor ve lüksü rahatlıkla bulabilirsiniz. Aşağıda bulunan salon koltuk takımı Castamo mobilyanın Epsilon koleksiyonuna aittir.

 

Castamo mobilya salon takımı
Castamo mobilya salon takımı

Castamo Mobilya Koltuk Modelleri

Firmada onlarca farklı koltuk takımı bulunuyor. Castamo mobilya koltuk takımlarında istediğiniz kumaş ile beğendiğiniz koltuğu bir araya getirerek evlerinize şıklık katıyor. Modern koltuk takımlarında evlerinize lüksü getiren tasarımlar aynı zamanda oldukça rahat olmasıda dikkat çekici. Aşağıdaki koltuk modeli Castamo mobilyanın en fazla talep gören modellerinden birisi. Chester tarzı koltuk modeli olan Jenna’da istediğiniz renkte satın alabilirsiniz.

Castamo mobilya chester koltuk takımı
Castamo mobilya chester koltuk takımı

Castamo Mobilya Köşe Koltuk Takımları

Köşe koltuk takımları genellikle oturma odalarında ve salonlarda bir tv sehpası ile birlikte kombin ederek kullanırız.  Castamo mobilya L koltuk modellerinde modern tasarımda bir çok ürün alternatifi sizleri bekliyor. Fotoğraftaki Harmony köşe koltuk takımında tercih edilen ayak yapısı ve renk çok zarif. Orta sehpa ile kombinlenen köşe koltuk berjer modeliyle birlikte estetik daha şık hale gelmiştir.

 

Castamo mobilya köşe koltuk takımı
Castamo mobilya köşe koltuk takımı

Castamo Mobilya Koltuk Fiyatları

Firmada onlarca farklı ürün bulunuyor. Koltuk takımı fiyatlarıda ürünlere göre değişiklik gösteriyor. Oldukça kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlara alabilirsiniz.  Castamo mobilya koltuk modellerinden oluşan bir galeri hazırladık üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz, ayrıca sormak istediğiniz ürün fiyatınıda yorum bölümünden yazarsanız detaylı bilgi size verilecektir.

Fotoğraflarla geçişi sağlayabilirsiniz.

Castamo chester koltuk modeli
Castamo chester koltuk modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.