Buka Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Buka mobilya minimal tarzda koltuk takımı üretimiyle son zamanlarda herkesi hayran bırakan firma haline geldi. Kolay kumaş değiştirilebilen tasarımda olan modelleriyle adeta  yeni bir koltuk alma hissi veren koltuk takımları gibi, üretilen ürünlerin kullanış yönüyle istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Evinize her gelen misafir her seferinde yeni koltuk takımı aldığınızı düşünebilir.

Buka Mobilya Koltuk Takımı Modeli

Buka mobilya koltuk takımı modelleri
Buka mobilya koltuk takımı modelleri

Buka mobilya koltuk takımı modellerinde diğer firmalardan olmayan bir çok olanak sunuyor. Görseldeki Pumpkın modelinde kendinizin kolayca değiştirebileceği 6 farklı kılıf alternatifi sunuyor. Dilediğiniz zaman kılıfı değiştirerek apayrı bir koltuk modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

Buka Sofa Yataklı Koltuk Takımı

Buka mobilya yataklı koltuk takımı
Buka mobilya yataklı koltuk takımı

Kolayca konforlu bir yatak haline gelebilen koltuk takımı ile gelen misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

Buka Minimal Koltuk Takımı

Buka minimal koltuk takımı modelleri
Buka minimal koltuk takımı modelleri

Pumpkın koltuk takımının kolçaklarını komodin olarak kullanabileceğiniz, saklama alanları bulunuyor.

Buka Sofa Kılıfı Değişebilen Koltuk Takımları

Buka kılıfı değişebilen koltuk modelleri
Buka kılıfı değişebilen koltuk modelleri

Kolayca değişebilen kılıflar ile mobilya sektöründe farklı bir bakış açısı getire Buka Sofa, ruh halinize göre her istediğinizde farklı koltuklara sahip olma olanağı sunuyor. Görseldeki Efes koltuk takımının 31 farklı renk ve desende koltuk kılıfı bulunuyor. Koltuk takımı kılıf fiyatı 470 tlden satılırken koltuk fiyatı 1854 Tl’den satışı yapılıyor. Ayrıca ürünlerde farklı boyut alternatifleri ile evinize en uygun tasarımı seçebiliyorsunuz.

Buka Mobilya Koltuk Takımı Fiyatları

Buka sofa fiyatları
Buka sofa fiyatları

Buca mobilya fiyatları oldukça hesaplı ve uygun. Her model içerisinde bile boyuta, koltuk takımı için seçilen ayak yapısına göre fiyatta değişiklik gösteriyor. Görseldeki Sunflower 120 koltuk takımı fiyatı 1.972 Tl. Yine aynı modele ait koltuk kılıfı fiyatı 583 Tl’den satılıyor.

Buka Mobilya Köşe Koltuk Takımı

Buka mobilya köşe koltuk takımı
Buka mobilya köşe koltuk takımı

Buka mobilya köşe koltuk modellerinde de minimal tarzda ürünler üretmeye devam ediyor. Koltuklarda kullanılan ayak yapısında metal, ahşap olarak ve farklı görünümde alternatifler sunuyor. Ayrıca dilerseniz kolay kumaş değiştirme özelliği köşe koltuk modellerinde de bulunuyor.

Buka mobilya koltuk takımı modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. En güzel Buka Sofa koltuk modelleri için inceleyebilirsiniz.

Buka koltuk takımı
Buka koltuk takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.