Banyo fayans modelleri

Fayans modelleri evlerimizde büyük önem arz eder. Mutfaklarda, tuvaletlerde özellikle banyo da fayans modellerinin seçimini iyi yapmak ev için önemli olacaktır. Günümüzde bulunan bir çok fayans markasından ve fayans seçeneklerinin çok olmasından dolayı fayans seçmek oldukça zorlu bir iş olacaktır. Tabii banyo fayans modellerini kolayca değiştiremeyeceğimiz için yaptığımız seçimde isabetin olması oldukça mühimdir.

Banyolarda hem soğuğa hem de sıcağa karşı iyi tepkimesi olan fayans modellerine oldukça ihtiyaç duyarız. Hem tarz olarak hem de kalite olarak bir çok iyi fayans modeli vardır. Bunların içinden bu özelliklere uyan fayans modellerini seçmeliyiz.

Banyo fayansı renk seçiminde ise son yılların modasını takip etmelisiniz. 2018 fayans modasına baktığınızda renkli fayans modellerinin oldukça meşhur olduğunu görebilirsiniz. Banyolarda beyaz ile farklı renklerin uyumu gün geçtikçe daha da artmaktadır. Özellikle kırmızı, pembe ve açık mavinin tercih edildiği banyolarda fayans modelleri de bu renkleri tamamlayan biçimde olmaktadır. Özellikle banyo dolaplarıyla banyo fayans renklerinin uyumunu yakalamanız banyo için oldukça önemlidir.

Eğer renkli banyo sevmiyorsanız mutlaka ama mutlaka tercihiniz beyaz olmalı. Hem temizliği hem de içi açan bir renk olması nedeniyle en çok tercih edilen renk olan beyaz banyolarda da uzun yıllardan beri kullanılmakta. Beyaz banyo fayans modelleri özellikle dar banyolar için kullanılabilir. Beyazın açıklığı ile dar banyonuz şaşırtıcı bir şekilde size daha büyük gelebilir.

Banyo fayans modellerinde marka arıyorsanız bulabileceğiniz bir çok marka var. Homify, vitra gibi büyük mağazalarda bir çok fayans modeline ulaşabilirsiniz. Tabii Koçtaş, Tekzen gibi yapı mağazalarında da farklı modeller bulabilirsiniz.

En güzel banyo fayans modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

2018 banyo fayans
2018 banyo fayans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.