Antre dekorasyonu örnekleri

Antre dekorasyonu  oldukça önemli olduğu  için İnternet üzerinde bir çok örnekleri ile karşılaşabilirsiniz. Antreler eve ilk adımımızı attığımız andan itibaren karşımıza çıkan ve bir nevi evi bize sevdiren, hoş gösteren alanların içindedir. Antreleri dekore ederken antreleri ikiye ayırabiliriz; Dar antreler, geniş antreler…

Dar antrelerde çok yapılacak bir şey yok. Dar antrelerde faydayı ön planda tutabilirsiniz. Örneğin bir köşe ya da biraz daha genişe doğru giden bi alan varsa oraya küçük bir dolap ve üstüne ayna vb. aksesuarlarla antrenizi zenginleştirebilirsiniz. Ancak eğer alan yoksa dolap işine girmek kesinlikle mantıksız. Çünkü antrelerin küçülmesi bütün evin düzenini kötü etkiler. Eğer alanınız yoksa dolaplarınızı duvara monte kullanmanız oldukça mantıklı.

Geniş antrelerde önerilecek çok şey var. Örneğin tam kapının girişinde bir alan var ve bu alan da geniş ise iki tarafını çiçeklerle süsleme şansınız bile olabilir. Aksesuar olarak vazolar, biblolar antrelerde güzel renklerle uyarlandığında güzel duracaktır.

Antre dekorasyonunda bir diğer önemli kıstas ise renkler. Eve girildiğinde karşımıza çıkan ilk alan olduğu için antrelerin renklerinin birbirine uyumlu şık renkler olması gerekmektedir. 2017 yılında öne çıkan renkler arasına giren turkuaz bu sene antreler için en çok tercih edilen renkler arasında.

Antre dekorasyonu örnekleri

2017 antre dekorasyonları
2017 antre dekorasyonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.