Alçıpan tv ünitesi modelleri

Herkes evinin daha güzel olması için farklı tasarımlar yaptırabilirler. Çeşit çeşit boya türleri ve renkleri, kabarık tüller ve muhteşem mobilyalar… Bunların yanı sıra evleri daha güzel göstermek için özellikle de salon için yapılan Alçıpan tv ünitesi ile farklı tasarımla evlerinin havasını değiştirmek isteyenler için alternatif. Sizde salonunuzun daha iyi ve güzel gözükmesi için yaptırabilirsiniz. Alçıpan denince akla uçuk rakamlar ve büyük masraflar akıllara geliyor. Artık o kadar pahalı malzemelere ve masrafa gerek kalmadan alçıpan yaptırabilirsiniz. Evinizin ölçüsüne göre ve istediğiniz malzemelerin türüne göre uygun bir fiyata alçıpan tv ünitesi yaptırmanız mümkün. Evinizin ölçüsünü alarak ve alçıpan çeşitlerinden size ve evinize uygun olacağını düşündüğünüz alçıpanı kolayca yaptırabilirsiniz.

Alçıpan Tv Ünitesi ve Çeşitleri

Alçıpan yaptırmak istediniz de karşınıza bir çok çeşit ortaya çıkacaktır. Öncelikle siz nasıl bir tasarım istediğinize karar vermeli ve buna göre bir maliyet çıkartmalısınız. Böylelikle hem istediğinizi yapmış hem de büyük masraflara girmemiş olursunuz. Alçıpan yaptırırken içini doğal taşlar koydurarak daha güzel ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Alçıpan yapılırken kablolar altta toplandığı için dışarıdan hiçbir kablo gözükmüyor, bu hem çocuklu aileler için hem de kabloların ortada olmasını sevmeyenlerin için iyi bir avantaj. Ayrıca alçıpan yapılırken yerleştirecek ışık ve lamba çeşitleri ile evinizin havasını ışıkla değiştirebilirsiniz. Alçıpan yaptırırken evinize ve size uygun olan rengi seçerek evinize uygun bir tasarım yapabilirsiniz.

Evinizi ya da salonunuz için yaptıracağınız alçıpan sayesinde sizde evinizdeki değişimin farkını yaşayabilirsiniz

Alçıpan Tv Ünitesi İle Evinizin Havası Değişsin

Evlerimiz hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yerlerdir. Bu nedenle ferah, güzel ve temiz olması önemlidir. Sizde evinizi daha iyi yapmak ve güzel görünmesin sağlamak için alçıpan televizyon ünitesi yaptırabilirsiniz. Alçıpan farklı tasarımı ve görsel olarak evin havasını değiştirerek daha güzel gözükmesini sağlıyor. Hem ışık düzeni hem de alçıpan ile kullanılan ışık düzeni ile sizde evinizi farklı gösterebilirsiniz. İnsanların renklerden, ışık düzenlerinden ruhsal olarak etkilendiği bir gerçektir, sizde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Evinizde ailenizle ve sevdiklerinizle güzel saatler geçirirken gözünüze eviniz, bulunduğunuz mekan daha güzel ve ferah gözükecektir. Biz toplum olarak misafiri ve ağırlamayı seven bir milletiz, sizde evinizin salonunu farklı bir tasarımla döşeyerek evinize gele misafirlere görsel şölen yaşatabilirsiniz. Sizde evinizin salonuna alçıpan tv yaptırarak salonunuza yeni bir hava katabilir, salon eşyalarınızın daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz.  Alçıpan tv ünitesi ile evinizi farklı, özgün ve daha güzel görünümlü yapabilirsiniz. Evinizin tasarımına ve size uygun gelen alçıpan ile sizde daha güzel bir evde yaşayabilirsiniz.  Her bütçeye uygun ve bol çeşidi bulunan alçıpan ile sizin evinizde bir tasarım harikası olabilir. Sizde ev dekorasyonunuzda alçıpan tv ünitesi modeli düşünüyorsanız aklınıza takılanları yorum bölümünden mimarımıza sorabilirsiniz. Mimarımız ücretsiz olarak sorularınızı cevaplandıracaktır.

 

En güzel alçıpan tv ünitesi örnekleri

alçıpan niş dekorasyonu
alçıpan niş dekorasyonu

4 Comments

Leave a Reply
 1. Bende evimde tv ünitesi modeli olarak alçıpan istiyorum. Fiyat için bir kaç firmayla görüştüm. Ledli tv ünitesi modelinin arka tarafında 3 boyutlu duvar kağıdı kullansam sizce nasıl olur. Birde 6 fotoğrafta arkadaki taş duvar modelini ne kadara yaptırabilirim.

  • Merhabalar Onur Bey,

   Alçıpan tv ünitesi fiyatları boyuta göre değişiklik gösteriyor. Sizde düşündüğünüz boyutu söylerseniz fiyat bilgisi verebiliriz.

   Hoşçakalın

 2. Alçıpan tv ünitelerini bayadır araştırıyorum oldukça ilgimi çekiyor. Ama çoğu yerde kalitesiz ürün kullanıyorlar bu yüzden sağlam bir firma arıyorum. Yazı çok detaylı ve çok anlatıcı olmuş. Tavsiyem genel olarak krem tonlarında alçıpan yaptırmaya özen gösterin.

 3. Odam küçük alçı tv ünitesi yapmak istiyorum duvarımı kum bejine boyatsam alçı ne renk güzel olur

One Ping

 1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.