Abc mobilya yemek odası modelleri

Abc mobilya mobilya piyasasında yeni olan firmalar arasında yemek odası modelleriyle ünlü firmalardan biridir. Hem modern hem de country tarzını yansıtan mobilyalarıyla şıklığını konuşturan firma 2018 yılında da büyük bir atılım ile bir çok reklamı ile müşterilerini kendine çekmekte.

abc mobilya capella yemek odası
abc mobilya capella yemek odası

Abc mobilya modern yemek odası modelleri

Abc mobilya modern yemek odası modelleri denildiğinde Event yemek odası , Clary yemek odası , Sylviana yemek odası gibi bir çok model aklınıza gelebilir.

İlk olarak Event yemek odası modelinden bahsedebiliriz. Kahverengi ve modern tarzı ile şık ve diri bir görünüşü ile fiyatı da kalitesine göre uygun olan Event yemek odası firmanın en popüler ürünlerinin başında geliyor. Fiyatı ise şuan 7.768 ₺.

abc mobilya event yemek odası modeli
abc mobilya event yemek odası modeli

2018 yılında mobilya modellerinde moda olan ceviz mobilya modelleri Clary yemek odası modeliyle karşımıza çıkıyor. Clary yemek odası Beyaz ve yeni moda ceviz tarzı ile ön plana çıkıyor. Özellikle masasıyla öne çıkan model 5.732 ₺ gibi cüzzi fiyatıyla da yeni evli çiftlere göz kırpmakta.

Abc mobilya country yemek odası modelleri

Yemek odası modelleri evlerde dekorasyon bütünlüğünü tamamlayan öğedir. Yemek odası modellerini seçerken alacağınız perdenin, yerdeki parkenin, duvardaki boyanın hatta evinizin ışığının bile oldukça fazla önemi vardır. Örneğin parkeniz hafif koyu bir renk ve perdeleriniz daha açık ise alacağınız mobilya rengi de hem kapalıya hem açığa yakın olmalıdır. Bu tür bir dekorasyona genellikle country yemek odaları daha uygun olacaktır. 

abc mobilya country yemek odası modelleri
abc mobilya country yemek odası modelleri

Country yemek odası modellerinde de Abc mobilya’nın şuan da country olarak son modeli olan Ashley modelini örnek verebiliriz. Bir İngiliz ismi olan Ashley tarz olarak da İngiliz country tarzını bizlere yansıtmakta. Beyaz rengi ve alışkın olduğumuz üst ladin tabakasının renk tonunun güzelliği ile ön plana çıkan takım Country mobilya modellerinde eşsiz örneklerden biridir. Country modası geçtiği için artık daha az tercih edilmesi üzerine fiyatı da oldukça uygundur. Şu an da kampanyalı fiyatı ise 4000 ₺’dir. 

Abc mobilya yemek odası fiyatları

Yemek odaları evler için gerekli olduğundan ve son zamanlardaki kur oranlarının artış göstermesinden fiyatları oldukça yükselmiştir. Ancak Abc mobilya da böyle bir sorununuz kalmayabilir. Hem dönemsel indirimleri hem de fiyatlarının düşük olması nedeniyle tercih edilen firma bu konuda oldukça iddialı diyebiliriz. 

Sizin için en güzel Abc mobilya yemek odası modellerini toplamış olduğumuz galeriyi ileri tuşuna basarak inceleyebilirsiniz.

2018 abc konsol modelleri
2018 abc konsol modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.