Abc mobilya yatak odası modelleri

Abc mobilya yemek odası modellerinde olduğu gibi yatak odası modellerinde de oldukça iddialı. Modern tarzını aynı şekilde yatak odası modellerine de yansıtan firma kalitesinden ödün vermiyor. Tarzının dışında fiyatları ile de iddialı olan Abc mobilya özellikle yeni evlenen ya da maddi durumu elvermeyen ve evini yenilemek isteyen ailelerin ilk tercihi oluyor. 

Abc mobilya modern yatak odası modelleri

abc mobilya modern yatak odası modelleri
abc mobilya modern yatak odası modelleri

Abc mobilya yemek odası modellerinde de dediğimiz gibi yatak odalarında da firma yine modern tarzdan yana. Hem 2018 mobilya modasının cevizden yana olması hem de modern mobilyaların maliyetinin ucuz ve dekorasyonda bütünlemesi kolay olması firmanın modern mobilyalara daha çok yönlenmesini sağlamıştır. 

Abc mobilya modern yatak odası modellerinde yine ilk gözümüze çarpan model Event yatak odası modeli olmuştur. Event yatak odası özellikle gardırop modeli ile ön plana çıkmaktadır. Fiyatı 11.490 ₺ olan ve oldukça iddialı bir model olan Event yatak odası firmanın en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Firma Event yemek odasını Event yatak odası ile aldığınız takdirde ayrıca özel indirim de uygulayabiliyor. 

abc mobilya event yatak odası modeli
abc mobilya event yatak odası modeli

Bir diğer modern yatak odalarından yine ön plana çıkan en şık yatak odaları arasında Clary yatak odası göze çarpmaktadır. Clary yatak odası bir yönü ceviz ve bir yeri de beyazın modernliğini çağrıştıran bu model yatak odalarına göre uygun fiyatı ile de fazlaca dikkat çekmektedir.

Abc mobilya country yatak odası modeli

abc mobilya ashley yatak odası
abc mobilya ashley yatak odası

Country yatak odası modellerinde firmada çeşit şuan da çok bulunmamaktadır. Country modasının geçmesi buna sebep olarak gösterilebilir. Yemek odası modellerinde de olduğu gibi Abc mobilya country denilince akla Ashley yatak odası modeli gelmekte. Özellikle sade ve net duruşu ile Ashley yatak odası modası geçmesine rağmen hala tercih edilmektedir. Bilhassa fiyat olarak çok uygun olması ve kalitesinin de yüksek olması Ashley yatak odası modelini çok cazip kılmakta. Net fiyatı ise şuan indirimleriyle birlikte 5000 ₺’dir. 

Sizler için en güzel Abc mobilya yatak odası modellerini sıraladık. Galeriyi gezerek inceleyebilirsiniz. 

 

abc adrian yatak odası modeli
abc adrian yatak odası modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.