Abc mobilya köşe koltuk takımı modelleri

abc mobilya köşe takımı modelleri
abc mobilya köşe takımı modelleri

Köşe koltuk takımları her zaman evde görmek istediğimiz mobilyalar arasındadır. Abc mobilya köşe koltuk takımı modellerinde olağanın dışına çıkarak daha farklı modeller çıkarmıştır. Hem modern dekorasyon için hemde country tarzı için mükemmel duracak bir çok modeli bugün Abc mağazalarında bulabilirsiniz. 

En güzel Abc köşe koltuk takımları

abc mobilya origami köşe takımı
abc mobilya origami köşe takımı

En güzel Abc köşe koltuk takımları içinde ilk göreceğiniz model Origami köşe koltuk takımıdır. İsmi kadar havalı olan model özellikle modern bir dekorasyonunuz varsa sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır. 4 kişilik gözüken koltuk aslında olduğundan daha da geniş diyebiliriz. Bunun dışında bir yeri komple farklı bir kumaşla döşendiği için model oldukça ilgi çekici. Abc mobilya Origami köşe koltuk takımı fiyatı ise 5690 ₺.

abc mobilya carina köşe takımı
abc mobilya carina köşe takımı

Bir diğer model ise Carina köşe takımı. Carina köşe takımının rengi alışılmadık ilginç bir renk olabilir ancak buna göre bir dekorasyona giderseniz evinizde oldukça mükemmel duracaktır. Bunun dışında firmaya isteğiniz ile birlikte bu modelin rengini de değiştirebilirsiniz. Tarzı Chester olan bu model fiyatıyla her bütçenin karşılayabileceği türden bir tutarda ve en güzel köşe koltuk takımı modelleri arasındadır. Abc mobilya Carina köşe takımı fiyatı ise 4190 ₺.

abc capella köşe takımı
abc capella köşe takımı

Capella köşe koltuk takımı ise diğer modellere göre sadeliği ile ön planda. Sade ve düz tarzı ile sadelik güzelliktir diyenler için olan modelin kullanımı da oldukça iyi. Kol ve sırt mekanizmasında kaydırma fonksiyonu ile yeni nesil bir köşe takımı olan Capella köşe takımı hem silinebilir kumaşı hemde renk konusunda zenginliğiyle vazgeçilmez olduğunu kanıtlıyor. Abc mobilya Capella koltuk takımı fiyatı ise 7490 ₺.

Sizin için en güzel Abc mobilya köşe takımlarını sıraladık. Fotoğraflara tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

2018 Abc köşe koltuk takımı modelleri

2018 abc köşe takımı
2018 abc köşe takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.