Abc mobilya koltuk takımları

Yemek odası modelleri, yatak odası modelleri dışında koltuk takımı modelleriyle de prestij sağlayan Abc mobilya bu alanda da rüşdünü ispatlamıştır. Yemek odası modellerinde gördüğümüz üstün tarzı ve şık duruşu ile Abc bu senenin en çok tercih edilen modelleri arasındadır. 

2018 abc koltuk takımı modelleri
2018 abc koltuk takımı modelleri

Abc koltuk takımlarında genellikle cıvıl cıvıl renkler kullanmış diyebiliriz. Modern dekorasyonu en iyi şekilde tamamlayan renkli koltuklar 2018 mobilya trendinde hala tercih edilmekte. Abc modern koltuk takımı modelleri arasında bir çok farklı model bulabilirsiniz. Firma özellikle modern mobilya modellerinin üstüne gittiğinden modern bir koltuk takımına yine firmadan alacağınız modern bir yemek odası modeliyle ya da modern bir tv ünitesi modeliyle tamamlayabilirsiniz. 

En trend Abc koltuk takımı modelleri

Abc mobilya’da koltuk takımı modellerinde oldukça çok seçenek var. İlk göze çarpan takımlardan biri ise Sylviana koltuk takımı olmalı. Sade olması hem şıklık açısından hem de kaliteyi öne çıkarması açısından oldukça önemli bir özellik. Ancak renkleri ve renklerinin uyumu ise bu takımı daha çok öne çıkarmakta. Fiyatı ise 5722 ₺.

abc mobilya sylviana koltuk takımı modelleri
abc mobilya sylviana koltuk takımı modelleri

Bir diğer model ise Capella koltuk takımı. Capella koltuk takımı duruşu ile oldukça güzel. Hem konforu hemde fiyatıyla her kesime göz kırpan Capella koltuk takımı firmanın en çok satılan modeller arasındadır. Capella koltuk takımı fiyatı ise 7311 ₺.

abc capella koltuk takımı
abc capella koltuk takımı

Abc mobilya da modern koltuk takımları dışında en farklı modellerden birisi olan Tuğra koltuk takımı özellikle avangart bir dekorasyonunuz varsa eviniz için harika olacaktır. Bilhassa koyu bir parkeniz varsa Tuğra koltuk takımı ile salonunuzu en güzel şekilde kullanıp ortaya mükemmel bir görsel şölen çıkartabilirsiniz. Tuğra koltuk takımı fiyatı ise 6633 ₺.

abc mobilya tuğra koltuk takımı
abc mobilya tuğra koltuk takımı

Sizin için birbirinden güzel Abc mobilya koltuk takımı modellerini sıraladığımız fotoğrafları galerimizde inceleyebilirsiniz. 

En güzel Abc mobilya koltuk takımı modelleri

2018 abc berjer modelleri
2018 abc berjer modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.