2018 Enza home koltuk takımı modelleri

Enza home son yıllarda yıldızı parlayan, yemek odası yatak odası ya da koltuk takımı modelleri dendiğinde ilk akla gelen firmalar arasında diyebiliriz. 2018 oturma grubu modası yavaş yavaş belli olurken Enza home yeni yeni çıkardığı birbirinden farklı bir çok modeliyle koltuk takımlarında yine öncülüğünü korumakta.

Enza home koltuk takımı modellerine baktığınız zaman 2016 – 2017 yıllarında modası devam eden chester koltuk takımı modellerinin hala çok sevildiğini ve farklı modellerle bezendiğini görebilirsiniz. Chester koltuk takımı başlığı adında olan Enza home salon takımı özellikle country ya da yarı klasik bir takımınız varsa salonunuzda ya da yemek odanızda harika duracağına garanti verebiliriz.

Chester modelinin dışında 2018 koltuk takımlarında en çok tercih edilecek modellerin başında modern koltuklar gelecektir. Son yıllarda country’den cevize doğru geçiş yapan mobilya piyasasında cevize uygun olarak kombine edilebilen en uygun model olan modern koltuk takımı modelleri olmasının da bunun etkisi oldukça fazla.

Son olarak 2018 mobilya renklerinden bahsetmek gerekirse örnek renk olarak beyaz ve koyu yeşili önerebiliriz. Özellikle modern mobilyalarda öne çıkan beyaz mobilyalara koyu yeşil koltuk takımları ya da yine koyu tonlarda mavi koltuk takımları oldukça trend olacaktır. Eğer mavi ya da yeşil benim rengim değil diyorsanız 2018 yılında renkler arasında kahverengi ve mor tonlarını da sizin renklerinizin içinde olabilir.

Sizin için hazırladığımız birbirinden farkıl Enza home koltuk takımı modellerine galerimize tıklayarak göz gezdirebilirsiniz.

Trend Enza home koltuk takımı modelleri

Evdekorasyondunyasi.com

enza home chester koltuk takımı
enza home chester koltuk takımı

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.